English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مشهد الرضا نورباران میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع)

مشهد الرضا نورباران میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع)
در سالروز میلاد دومین اختر تابناک امامت و ولایت؛حضرت امام حسن مجتبی(ع)شهر مشهد به ویژه بارگاه منور رضوی غرق در شادمانی است.

ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت (ع)از دور و نزدیک خود را به حریم مطهر مشهد مقدس رسانده اند تا این میلاد فرخنده را به پیشگاه حضرت رضا(ع) تبریک و شادباش بگویند.
صحن ها و رواقهای بارگاه منور رضوی چراغانی شده است و زائران و مجاوران در روز میلاد کریم اهل بیت (ع) با حضور در مراسم جشن میلاد این امام همام برای تعجیل در ظهور فرزند بزرگوارش دعا می کنند.
به همین مناسبت ویژه برنامه های مختلفی در حرم مطهر رضوی برگزار میشود.
مراسم روز میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) امروز از ساعت 11:45 تا 14:15 در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی و در دو نوبت قبل و بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار می‌شود و در این مراسم حجج اسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی و محمد باقر فرزانه به ایراد سخنرانی می‌پردازند و در ادامه سیدجعفر ماهرخسار مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به اجرای مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازد.
همچنین برنامه‌های مذهبی متنوعی در شب و روز ولادت کریم اهل بیت(ع) برای زائران غیرایرانی در رواق‌های دارالمرحمه، کوثر و غدیر در نظر گرفته شده تا این گروه از زائران نیز از این برنامه‌ها بهره‌مند شوند.۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.