English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزیدگان «داستان‌نویسی رضوی» در خوزستان معرفی شدند

برگزیدگان «داستان‌نویسی رضوی» در خوزستان معرفی شدند
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیدگان مسابقه «داستان‌نویسی رضوی» در استان خوزستان را معرفی کرد.

هیئت‌داوران مرحله استانی مسابقه «داستان‌نویسی رضوی» از مجموعه برنامه‌های کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام اسامی 17 برگزیده این مسابقه در استان خوزستان را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش در گروه سنی 7 تا 10 سال این مسابقه، مونا بهوندی با اثر «خورشید» از رامهرمز، مریم ناصری پور با اثر «آرزو» و النا نظارت با اثر «خواب آهو کوچولو» هر دو از امیدیه برگزیده‌ی این بخش از مسابقه شدند.

در گروه سنی 11 تا 13 سال نیز، مهسا اکبری با اثر «مهربانی» از رامهرمز، راحله کثیر با اثر «نقاش» از شوش، حلیمه قلاوند با اثر «سوغاتی» از اندیمشک، معصومه سینا با اثر «من و رویای هر شب» و فروغ عباس پور با اثر «بر فراز حرم» هردو از هندیجان توانستند رتبه برگزیده این مسابقه را کسب کنند.

همچنین در این مسابقه ملیکا بهرامی با اثر «ادای قول محمد» از مسجدسلیمان، نازنین سعیدی با اثر «آهوی کنار حرم» از اهواز، حدیث رئیسی نافچی با اثر «همسایه» از آبادان، حدیث ملیانی با اثر «بی بی»، زهرا زمانی اصل با اثر «قطار مشهد» و کیانا شوشی با اثر «عکاس» هر سه از شهرستان شوش، نساء ظهیری پور با اثر «گمشده» اندیمشک، آتوسا حیدری با اثر «یک لقمه از بهشت» و علیرضا روشن‌ضمیر با اثر «رویش دوباره» هر دو از هندیجان در گروه سنی 14 تا 17 سال موفق به کسب رتبه برتر شدند.

 بنا بر اعلام دبیرخانه استانی این مسابقه،17 اثر برگزیده مسابقه داستان‌نویسی رضوی کانون خوزستان از میان 425 اثر راه‌یافته از مرحله کتابخانه‌ای با محورهای موضوعی امام رضا (ع)، وقایع زندگی امام رضا (ع) و آیین‌های بومی زیارت در سه گروه سنی 7 تا 10 سال، 11 تا 13 سال و 14 تا 17 سال مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش شرکت‌کنندگان شهرستان‌های اهواز، شوش و مسجدسلیمان بالاترین تعداد مشارکت‌کننده را در دو مرحله برگزاری این مسابقه به خود اختصاص دادند.

گفتنی است: فراخوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) از سوی کانون، با دو موضوع «داستان‌نویسی» و «قصه‌گویی بین‌المللی» ویژه بخش بزرگ‌سال و هشت موضوع «پویانمایی»، «سرود»، «داستان‌نویسی»، «شعر سرایی»، «کتاب سازی»، «نشریه نگاری» و «قصه‌گویی» برای کودکان و نوجوانان در آذر‌ماه سال گذشته منتشر شد و قرار است برگزیدگان کشوری این مسابقه هم‌زمان با دهه کرامت از سوی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی ‌شوند.

 

۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.