English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نهضت جامع رضوی در وزارت علوم تشکیل شد/ شرکت 6000 دانشجو در طریق رضوی

نهضت جامع رضوی در وزارت علوم تشکیل شد/ شرکت 6000 دانشجو در طریق رضوی
دبیر اجرایی بخش دانشگاهی در جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از تشکیل نهضت جامع رضوی در وزارت علوم خبر داد.


به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، رشید جعفرپور در اختتامیه دوره دوم کمیته بانوان که در دانشکده فنی حرفه ای شریعتی برگزار شد، اظهار داشت: به نمایندگی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سه دانشگاه توانمند و مشتاق الزهرا(س)، پردیس خواهران امام صادق(ع) و دانشکده فنی حرفه ای شریعتی برای شرکت در این جشنواره، تشکر می کنم.

وی همچنین از بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) تشکر کرد و افزود: در این دو سال، بنیاد امام رضا(ع) به شایستگی از بخش دانشگاهی حمایت کرده است.

جعفرپور با بیان اینکه نهضت جامع رضوی در وزارت علوم تشکیل شده است، گفت: از طریق این نهضت، طریق رضوی شامل پیاده روی دانشجویان از قدمگاه تا آستان حرم امام رضا(ع) در روز شهادت ایشان صورت می گیرد.

رئیس اداره فعالیت های قرآنی و دینی وزارت علوم از استقبال چشمگیر دختران  دانشجو از این جشنواره خبر داد و تاکید کرد: در طریق رضوی، دختران بیشتر از دانشجویان پسر استقبال کرده اند در حالیکه گمان می کردیم دختران کمتر استقبال کنند.

به گفته دبیر اجرایی بخش دانشگاهی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، در یکی دو سال گذشته حدود شش هزار دانشجو در این طرح شرکت کرده اند.

وی درباره تشرف رضوی، گفت: اعزام دانشجویان به مشهد مقدس مورد استقبال زیاد دانشگاه ها و دانشجویان قرار گرفته است و امیدواریم دانشکده فنی حرفه ای شریعتی در این طرح مشارکت کند.۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.