English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

اختتامیه برنامه های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اردیبهشت96 برگزار می شود

اختتامیه برنامه های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اردیبهشت96 برگزار می شود
رئیس اداره فعالیت‌های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تغییر زمان برگزاری اختتامیه برنامه های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد.


رشید جعفرپور رئیس اداره فعالیت‌های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با بیان اینکه اختتامیه برنامه های جشنواره  بین‌المللی امام رضا (ع) در اواخر مرداد و هم زمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد، گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاهها، از فرصت ماه‌های مهر و آبان برای دریافت آثار دانشگاهیان بهره‌مند می‌شویم.

وی افزود: در تلاش هستیم مراسم اصلی اختتامیه این برنامه ها اردیبهشت ماه 96 برگزار شود، چرا که تولید برخی آثار هنری از سوی شرکت‌کنندگان نیاز به زمان بیشتری دارد.

به گفته این مسئول وزارت علوم، جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش دانشگاهیان در 31 دانشگاه کشور و در رشته های مختلف برگزار می شود که پایان دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار می باشد.

وی با اشاره به فعالیت های جدی وزارت علوم در جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ادامه داد: دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی وزارت علوم به دلیل این فعالیت های گسترده، در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره امام رضا(ع) به عنوان خادم فرهنگ رضوی انتخاب و از سوی وزیر ارشاد تجلیل شد. امسال نیز با انگیزه بیشتری برنامه های بخش دانشگاهیان را در قالب این جشنواره در دانشگاه‌ها برگزار  خواهیم کرد.

جعفرپور تاکید کرد: امسال افق حضور50 هزار نفری دانشجویان را در برنامه های این جشنواره در  پیش داریم که البته شاهد استقبال بسیار چشمگیر آنها هم در جشنواره و هم در طرح طریق رضوی هستیم.

به گفته رئیس اداره فعالیت‌های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از مهر ماه جاری فراخوان های برنامه های بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع)  به طور گسترده اطلاع رسانی می شود.

۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.