English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره نوای رضوی به میزبانی دانشگاه گناباد برگزار می شود

جشنواره نوای رضوی به میزبانی دانشگاه گناباد برگزار می شود
جشنواره نوای رضوی ویژه داشگاهیان کشور، روزهای 24 و 25 آذرماه 95 به میزبانی دانشگاه گناباد برگزار می شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، حجت‎اله مومن مقدم، مدیر امور فرهنگی مجتمع آموزش عالی گناباد با اعلام این خبر، گفت: فراخوان اولیه این جشنواره به کلیه دانشگاههای سراسر کشور ارسال شده اس و بزودی و در ایام دهه کرامت از پوسترو سایت جشنواره رونمایی و دبیرخانه آن جهت ارتباط با گروهای دانشگاهی راه اندازی می شود.

مسئول دبیرخانه جشنواره نوای رضوی با بیان اینکه تعداد نفرات هر گروه شرکت کننده در مسابقه نباید کمتراز 5 نفر و بیشتر از 7 نفر باشد، تصریح کرد: گروههای دانشگاهی تا 10مهرماه ثبت نام اولیه انجام می دهند و تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مومن مقدم با عنوان اینکه جشنواره نوای رضوی در بخش های تواشیح و همخوانی در سطح برادران برگزار می شود، اضافه کرد: از هر دانشگاه یک گروه می تواند در این جشنواره شرکت کند.

وی افزود: دانشجویان و دانشگاهیان می توانند از 20 مردادماه جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شیوه‎نامه شرکت در جشنواره ، به سایت جشنواره به آدرس الکترونیکی  navayerazavi.ir مراجعه نمایید.

وی با عنوان اینکه هنر همخوانی (تواشیح) یکی از هنرهای زیبا، جذاب و تاثیر گذار است که از دیرباز رشد یافته، ودر میان مسلمانان جایگاه مناسبی یافته است، افزود: انتقال آموزه های اهل بیت(ع) از طریق هنر همخوانی و تواشیح ، بیان شیوا و لحن دلنشین می تواند بر قلوب مخاطبان تاثیر گذارد، و عشق ه ساحت اهل بیت و نشاط معنوی رادر آنها بر انگیزد.

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.