English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات پایداری برگزیدگان خود را شناخت

همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات پایداری برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات پایداری در کرمانشاه از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اعلام شد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از کرمانشاه، نتیجه نهایی ارزیابی هیئت داوران همایش علمی و پژوهشی سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات پایداری مشخص شد و برگزیدگان رتبه های اول تا هشتم حائز بیشترین امتیاز از سوی هیئت داوران شدند.

رتبه اول دکتر احمد خلیلی از دانشگاه مازندران، رتبه دوم دکترخلیل بیگ زاده و پریسا احمدی از دانشگاه رازی کرمانشاه، رتبه سوم شبنم کریم شاهی ملایری و مهتاب صوابی از دانشگاه آزاد همدان، رتبه چهارم فرحناز حیدری نسب از دانشگاه رازی، رتبه پنجم فرنگیس شاهرخی و دکتر خلیل بیگ زاده از چهارمحال و بختیاری، رتبه ششم لیلا رحمتیان و اسما رستمی جلیلیان از کرمانشاه، رتبه هفتم دکتر زهرا جمشیدی از کرمانشاه و رتبه هشتم دکتر تورج زینی وند از دانشگاه رازی کرمانشاه رتبه های اول تا هشتم را کردند.

تعداد 9 مقاله دیگر به انتخاب هیئت داوران قابل چاپ تشخیص داده شد که همگی این مقالات پس از انجام اصلاحات لازم از سوی نویسندگان در کتاب مجموعه مقالات این همایش با عنوان «عهد جانان 3» چاپ و توزیع خواهد شد.

یکی از نوآوری های این دوره همایش جلب پشتیبان مراکز علمی و دانشگاهی برای همایش بود بر این اساس مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نمایه خواهد شد و همچنین فصلنامه علمی پژوهشی ادبیات پایداری دانشگاه شهید باهنر کرمان مقالات برگزیده را چاپ خواهد کرد.

آیین پایانی این همایش همزمان با اعیاد پر برکت دهه کرامت در روز بیستم مرداد ماه سالجاری در کرمانشاه برگزار می شود.

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.