English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره همخوانی و تواشیح رضوی به میزبانی دانشگاه گناباد برگزار می شود

جشنواره همخوانی و تواشیح رضوی به میزبانی دانشگاه گناباد برگزار می شود
نماینده دانشگاه گناباد در جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری جشنواره همخوانی و تواشیح رضوی در قالب برنامه های بخش دانشگاهیان چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت: پوستر این جشنواره به زودی رونمایی و فراخوان آن در کشور توزیع می شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،مومن مقدم اظهار کرد: ستاد اجرایی جشنواره در روزهای آینده در دانشگاه گناباد تشکیل و کمیته های مختلف آن مشخص می شوند.
مومن مقدم ادامه داد: گروه هایی که سال های قبل در این جشنواره برگزیده شده اند شناسایی و فراخوان جشنواره برای آن ها ارسال می شود.
ثبت نام بیش از 3 هزار نفر در بخش نور جشنواره محراب
حجت الاسلام ولی نژاد نماینده جشنواره محراب در جشنواره بین المللی امام رضا(ع)،گفت: این جشنواره در دو بخش سلام و نور برگزار می شود در بخش نور که ویژه حفظ احادیث است در سال گذشته حدود 50 هزار نفر شرکت کننده داشت که امسال با گذشت سه روز از آغاز ثبت نام این جشنواره بیش از سه هزار نفر در آن ثبت نام کردند.
وی افزود: در بخش نور که ویژه نقاشی احادیث رضوی برای گروه سنی 8 تا 15 ساله است نوجوانان می توانند برداشت های خود از احادیث رضوی را در قالب نقاشی ارائه کنند که تاکنون بیش از 800 اثر در این بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
حجت الاسلام ولی نژاد با اشاره به اینکه سال گذشته بخش نور فقط به صورت اینترنتی برگزار می شد افزود: امسال در 8 استان کشور این جشنواره به صورت حضوری هم برگزار می شود.
وی همچنین از انتخاب امام جماعت برتر در حاشیه این جشنواره خبر داد و گفت: امام جماعت مساجدی که در زمینه نماز کار ویژه ای انجام دهند در اختتامیه جشنواره مورد تقدیر واقع می شوند.
نماینده جشنواره محراب ادامه داد: با حضور 5 هزار شرکت کننده در اردبیل و همزمان با روز جهانی قدس مسابقه 40 حدیث رضوی در این شهر برگزار شد.

۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.