English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مقالات برگزیده همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی سوژه انجمن های فرهنگی و هنری می شود

مقالات برگزیده همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی سوژه انجمن های فرهنگی و هنری می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در اتاق فکر همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی افزود: موضوع مقالات برگزیده همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی سوژه انجمن های فرهنگی و هنری جنوب کرمان می شود.

حجت الاسلام سید احمد حسینی  در پنجمین نشست اتاق فکر همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی جنوب کرمان با بیان اینکه هنر تاثیرگذارترین ابزار بر روح و روان افراد است افزود: مقالات برگزیده همایش علمی پژوهشی ولایت در فرهنگ رضوی سوژه ای برای فعالیت های فرهنگی در جنوب کرمان خواهند بود.

وی با بیان اینکه اگر آموزش با استفاده از ابزار هنر باشد تاثیرگذارتر است بیان داشت:فرهنگ و هنر جنوب کرمان هویت مردم این منطقه است که نیازمند تقویت است تا برای آیندگان به یادگار بماند.

وی ادامه داد: تا کنون کتب متعددی در خصوص فرهنگ و هنر جنوب کرمان نوشته شده که کافی نیست و نیاز است در این خصوص کار بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مشارکت همه ادارات کل در جشنواره های رضوی سراسر کشور ابراز داشت: می توان در خصوص برنامه های رضوی از ظرفیت ادارات کل غیر از ادارات کل عضو منطقه چهار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده کرد.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.