English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نشست مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)

نشست مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)
نشست مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنر ی امام رضاعلیه السلام درخصوص برگزاری بخش دانشگاهیان چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضاعلیه السلام برگزار شد.

  

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در این نشست ایرجی مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته هنری دانشگاهیان چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضاعلیه السلام روز گذشته در شیراز با حضور روسای دانشگاه های مجری برنامه های هنری بخش دانشگاهیان جشنواره خبر داد و اظهار داشت برنامه های هنری این دوره بخش دانشگاهیان در 36 رشته در چهاردهمن دوره جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد و در این کمیته مصوب گردید برنامه های هنری به صورت یک برند با عنوان جشنواره تجسمی رضوی در برنامه های دانشگاهیان برنامه ریزی شود.


مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین برنامه «تشرف رضوی» اعزام دانشجویان برای زیارت حرم مطهر رضوی به مشهد مقدس را برنامه ای بسیار تأثیرگذار ارزیابی نمودند و افزودند برنامه بسیار موفق تشرف رضوی مسئولان وزارت علوم را برآن داشته که با همکاری مؤسسه مهدی یاوران تشرف دانشجویان به شهر مقدس قم و زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام ا... علیها را در برنامه ریزی های خود قرار دهند.ایشان اظهار داشتند 29 دانشگاه در چهاردهمین دوره جشنواره با گستره ملی بخش دانشگاهیان را برگزار خواهند کرد.
در ادامه سید جواد جعفری مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام عنوان کرد:
یک ظرفیت لایتناهی و نامحدود در حوزه نیروی انسانی وجود دارد که در حوزه رضوی بسیار بکر و دست نخورده است که با توجه به دلدادگی هایی که در بین آحاد جامعه بویژه جوانان نسبت به حضرت امام رضاعلیه السلام  وجود دارد باید روی آن برنامه ریزی شود.
وی رونمایی 16 اثر مکتوب از خروجی های برنامه های دانشگاهیان در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضاعلیه السلام را اقدامی بسیار مبارک و ارزشمند دانست.


دبیر جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام اظهار امیدواری کرد که ان‌شاءا... با همتی بیش از پیش ظرفیت های بیشتری از کشور در خدمت توسعه و ترویج فرهنگ رضوی قرار گیرد. قطعاً هیچ کس ضرر نخواهد کرد و بی شک منافع آن به جامعه ولایی و برکات آن به جهان اسلام باز خواهد گشت.
سید جواد جعفری در ادامه افزود: ما همه در یک جهت حرکت می کنیم و تمام تلاش این است که انشاء الله با هم افزایی از ظرفیت های موجود در بنیاد و وزارت علوم تحقیقات و فناوری بتوانیم جریان سازی لازم را با رویکرد فرهنگ رضوی در بین دانشجویان و دانشگاهیان داشته باشیم.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۴۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.