English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نشست اتاق فکر جشنواره رباعی و دوبیتی سرایی رضوی برگزار شد

نشست اتاق فکر جشنواره رباعی و دوبیتی سرایی رضوی برگزار شد
نشست اتاق فکر جشنواره رباعی و دوبیتی سرایی رضوی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)در شهر همدان برگزار شد. به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،هاشمی نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)،در نشست اتاق فکر جشنواره دوبیتی و رباعی رضوی استان همدان اظهار کرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ رضوی از طریق برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) فعالیت دارد.
وی با بیان اینکه جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) علاوه بر تمام استان های کشور، در نقاط مختلف جهان نیز برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این برنامه ها درزمینه های مختلف برگزار می شوند.
هاشمی برگزاری نشست های  اتاق فکر برنامه های موضوعی جشنواره  را محفل انسی برای تضارب آرا و رسیدن به مضمون های جدید و خلاقانه دانست و گفت: نتایج اتاق فکر استان ها جمع آوری شده و از این طریق ایده های جدید استخراج می‌شود.
نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با تاکید بر سابقه درخشان فرهنگی و هنری شهر همدان، تصریح کرد: فرهنگ رضوی نامکرر است و مضمون های فراوانی وجود دارد که میتواند در دوبیتی و رباعی سرایی رضوی گنجانده می‌شود.
وی ادامه داد: همدان از استان هایی است که در مضمون یابی به یاری ما می آید و به جرات می توان گفت هر صفحه از کتاب زمزمه خورشید ( آثار برگزیده جشنواره دوبیتی و رباعی سرایی رضوی در سال گذشته)، افقی به سوی روشنایی است.
در این نشست فاضل عبادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و دبیر جشنواره دوبیتی و رباعی سرایی رضوی و دیگر اعضای اتاق فکر نیز به ارائه دیدگاهای خود پرداختند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.