English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استقبال گسترده از مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

استقبال گسترده از مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی که توسط انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) چاپ و منتشر شده ، دربیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با استقبال گسترده ای از سوی مخاطباطان روبرو شده است.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی در پایتخت در حال برگزاری است که انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،نیز در این نمایشگاه با برپایی غرفه اخرین تولیدات خود در حوزه فرهنگ رضوی را در معرض دید علاقمندان قرار داده است.

بر اساس این گزارش مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی که از تازه ترین انتشارات این بنیاد است در نمایشگاه بیست و نهم با استقبال بازدید کنندگان مواجه شده است.
انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در سالن انتشارت عمومی، سالن شماره یک، راهروی دوم، غرفه شماره 40 قرار دارد که علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 10 الی 21 و در روزهای 15 تا 25 اردیبهشت ماه از این غرفه بازدید کنند.

هم چنین در روز چهارشنبه22 اردیبهشت ماه با حضور سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و دیگر مقامات فرهنگی کشور، در سرای اهل قلم و در مراسمی از مجموعه کتاب های سبک زندگی رضوی و فصلنامه فرهنگ رضوی شماره12 رونمایی خواهد شد.


۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.