English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان در شهر کرد برگزار شد

نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان در شهر کرد برگزار شد
نشست اتاق فکر جشنـــواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان با حضور مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وهم چنین نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در شهر کرد برگزار شد.


به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان چهارمحال و بختیاری، دکترحسن مهرجردی مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه اتاق فکر جشنواره تولید کتاب رضوی با بیان وجوه تمایز این جشنواره گفت: جشنواره ملی تولید کتاب رضوی با رویکرد علمی برگزار می شود.
وی افزود: متولیان فرهنگ و هنر  در استانها با ارائه الگوهای  فرهنگی و هنری به هنرمندان ، آن را بیش از پیش با شیوه و سیره امام رضا(ع) بیشتر آشنا کنند.
مهرجردی با تاکید بر بهره گیری ازهمه ظرفیتهای موجود،تصریح کرد: ضمن اینکه موضوعات جشنواره نباید محدود باشد زمینه ای فراهم شود تا هنرمندان درموضوعات مختلف به فعالیت بپردازند.
ایوب هاشمی نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز در این نشست با تاکید بر اثر گذاری جشنواره تولیــد کتاب رضوی برای کودکان ونوجوان اظهار کرد: برگزاری شایسته و مطلوب جشنواره  امام رضا(ع) مهم است که انتظار می رود مسولان مربوط در تحقیق آن اهتمام ویژه ای به کار برند.

گفتنی است اتاق فکر جشنواره تولید کتاب  کودک و نوجوان رضوی، در راستای اجرای هرچه بهتر جشنواره  وهماهنگی بین مسولان و هم چنین فراهم  سازی مقدمات برگزاری این جشنواره؛ صبح امروز با حضور مشاور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده بنیاد بین المللی امام رضا(ع)  و جواد کارگران دهکردی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و اعضای اتاق فکر این جشنواره در شهر کرد برگزار شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۲۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.