English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استاندار قزوین: فضای مجازی باید بستری برای ترویج فرهنگ رضوی باشد

استاندار قزوین: فضای مجازی باید بستری برای ترویج فرهنگ رضوی باشد
استاندار قزوین گفت: باید از ظرفیت های فضای مجازی برای ترویج و اشاعه فرهنگ رضوی نهایت بهره را برد.
به گزارش خبرنگار بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) از قزوین، فریدون همتی افزود: باید با استفاده از فضای مجازی بتوان نسل جدید و فرزندان خود را هرچه بیشتر با ائمه معصوم (ع) از جمله امام رضا(ع) آشنا کرد.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان  و دست اندرکاران حوزه فرهنگ باید برای ترویج و اشاعه سیره ائمه اطهار از جمله حضرت امام رضا (ع) از طریق فضای مجازی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و مذهبی برنامه ریزی کنند، خاطرنشان کرد: فضای مجازی می تواند به عنوان بهترین بستر برای تبلیغ و معرفی فرهنگ رضوی باشد.
همتی برگزاری  چهارمین جشنواره  رسانه های دیجیتال رضوی در استان قزوین را در ترویج و شناخت هرچه بیشتر جامعه بویژه نسل نو از سیره ائمه اطهار (ع) مهم دانست و اظهار کرد: رفتار و سیره امامان معصوم خود  را باید الگو قرار داده و در طول زندگی خود برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی از آنها بهره بگیریم.
استاندار قزوین با بیان اینکه ایرانیان همگی از محبان و عاشقان واقعی ثامن الحجج (ع) هستند ، خاطرنشان کرد: امیدواریم رفتار و فرهنگ رضوی را همواره سرلوحه خود قرار دهیم.
وی تصریح کرد: فعالیت فرهنگی باید اساسی، اصولی و نشات گرفته از دستورات قرآن کریم و فرامین نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) باشد لذا نباید در برنامه ریزی برای اجرای جشنواره بین المللی امام رضا (ع) از این مهم غافل شویم.


۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.