English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نخستین کارگروه تخصصی اساتید اتاق فکر جشنواره پویانمایی رضوی برگزار شد

نخستین کارگروه تخصصی اساتید اتاق فکر جشنواره پویانمایی رضوی برگزار شد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: نخستین کارگروه تخصصی اساتید اتاق فکر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قاسم قندهاری در این نشست ابتدا به برگزاری کارگاه آموزشی در بخش فیلمنامه نویسی و تولید انیمیشن پیش از برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی با هدف افزایش دانش علاقمندان این حوزه اشاره کرد.
وی ادامه داد: قرار نیست با انجام این اقدامات انتظار تغییر چشمگیری در حوزه پویانمایی برای امسال داشته باشیم بلکه این فعالیت ها می تواند بستری برای رشد و توانمندسازی هنرمندان در دراز مدت را مهیا کند.

قندهاری از استقبال حوزه علمیه خواهران گلستان در سطح استانی برای شرکت در کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی انیمیشن خبر داد و گفت: 98نفر از نویسندگان حوزه علمیه برای حضور در دوره آموزشی فیلنامه نویسی پویانمایی با محوریت فرهنگ رضوی اعلام آمادگی کردند.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اظهار کرد: از این بین نویسندگان علاقمندان در حوزه علمیه خواهران می توان تعداد قابل توجهی را در بخش تولید انیمیشن دخیل کرد.

وی هماهنگی با آموزش و پرورش در خصوص برگزاری کارگاه آموزشی ویژه دانش آموزان علاقمند رشته گرافیک را از دیگر اقدامات این حوزه دانست و تصریح کرد: این اقدامات مانند بذری است که کاشته می شود تا در سال های آینده استان از آن بهره مند شود.

قندهاری به تاثیرگذاری انیمیشن بر افراد در سن مختلف اشاره کرد و گفت: نیاز است تا سایر دستگاه ها با آگاهی از این حوزه بیش از گذشته برای جذب افراد توانمند و علاقمند تلاش کنند.

وی در خاتمه به استفاده از نظرات و توصیه های نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکیدکرد و افزود: برای برگزاری هرچه بهتر و افزایش سطح کیفی جشنواره پویانمایی، بهره مندی بیشتر از نظرات آیت ا.. نورمفیدی یک ضرورت است بر همین اساس اعضای اتاق فکر استان به زودی ملاقاتی با ایشان خواهند داشت.

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.