English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

انتشار و توزیع پوستر همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی/ پوستر همایش بزودی رونمایی می شود

انتشار و توزیع پوستر همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی/  پوستر همایش بزودی رونمایی می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از طراحی و انتشار پوستر همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی در استان زنجان خبر و گفت: بزودی در مراسمی این پوستر با حضور مقامات استانی رونمایی می شود.


به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام)، ناصر مقدم با علام این خبر افزود: هزار نسخه از پوستر فراخوان همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی در سطح مراکز علمی و دانشگاهی، ادارات و حوزه های علمیه توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه زنجان در چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) میزبانی همایش علمی پژوهشی «کرامت انسانی در آموزه های رضوی را برعهده دارد، اظهار کرد: تاکنون مقالاتی از اساتید حوزه و دانشگاه به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.
دبیر همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی با بیان اینکه هیات داوران این دوره از همایش نیز معرفی شده است، ادامه داد: دکتر ایرج عقدایی، ابراهیم قاسمی و مهدی مجتهدی به عنوان داوران معرفی شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تصریح کرد:علاقمندان می توانند با مراجعه به سایتhttp://zanjan.shamstoos.ir/fa/home از نحوه شرکت در این همایش اطلاع یافته و آثار خود  را بصورت الکترونیک ارسال نمایند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.