English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

25 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی

25 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی
دبیر جشنواره آواها و نواهای رضوی 25 تیرماه، را آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دکتر برزین ضرغامی  در این باره گفت: جشنواره آواها و نواهای رضوی مردادماه امسال، همزمان با دهه کرامت با حضور هنرمندان و علاقمندان برجسته کشور در تهران برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره آذر ماه سال گذشته منتشر شده است، افزود: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره و ارسال آثار به دبیرخانه، از طریق ثبت نام در پایگاه اینترنتی http://tehran.shamstoos.ir  اقدام نمایند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با تأکید بر اینکه در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) ثبت نام و ارسال آثار به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این سامانه فرم مربوط به شرکت در جشنواره را تکمیل و آثار خود را ارسال نمایند.

ضرغامی خاطرنشان کرد: برای سهولت در امر ثبت نام متقاضیان و پیشگیری از بروز هرگونه مشکل، فیلم آموزشی ثبت‌نام الکترونیکی نیز در این سامانه بارگذاری شده است.

گفتنی است جشنواره آواها و نواهای رضوی از 14 لغایت 24 مرداد ماه سال جاری و همزمان با ایام دهه کرامت در تهران برگزار خواهد شد .

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.