English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دبیر جشنواره خبر داد: 30 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی/ انتشار آثار برگزیده دوبیتی سرایان رضوی در یک کتاب

دبیر جشنواره خبر داد: 30 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی/ انتشار آثار برگزیده دوبیتی سرایان رضوی در یک کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: 30 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، فاضل عبادی اظهار کرد: جشنواره دوبیتی و رباعی رضوی مردادماه امسال، همزمان با دهه کرامت با حضور شاعران برجسته کشور در همدان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره آبان ماه سال گذشته منتشر شد، افزود: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره و ارسال آثار به دبیرخانه، از طریق پایگاه اینترنتی http://hamedan.shamstoos.ir  اقدام کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) ثبت نام و ارسال آثار به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فوق فرم مربوط به شرکت در جشنواره را تکمیل و ارسال نمایند.
عبادی خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل، فیلم آموزشی ثبت‌نام الکترونیکی نیز در این سایت بارگذاری شده است.
وی اظهار کرد: جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی 20 مردادماه 95  با حضور مهمانان کشوری در همدان برگزار می‌شود.
وی هم چنین از انتشار آثار برگزیده جشنواره در قالب یک کتاب بصورت نفیس خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره ملی شعر دوبیتی و رباعی رضوی؛ کتاب«زمزمه‌های خورشید 2» در همدان رونمایی می‌شود.
وی افزود: این کتاب شامل اشعار برگزیده 35 شاعر حوزه رضوی است که سال گذشته در جشنواره ملی دوبیتی و رباعی همدان شرکت کرده بودند.
دبیر جشنواره
دوبیتی و رباعی رضوی تأکید کرد: گردآوری اشعار این کتاب توسط منیژه حیدرپور و خوشنویسی آن توسط مصطفی اسدی، از خوشنویسان برجسته همدانی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: نخستین جلد این کتاب مردادماه سال 94 منتشر و در مراسم اختتامیه جشنواره دو بیتی و رباعی رضوی رونمایی شد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۵۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.