English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

در نشست اتاق فکر مطرح شد: از ظرفیت هنرمندان منتخب پویانمایی در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره پویانمایی رضوی استفاده می شود

در نشست اتاق فکر مطرح شد: از ظرفیت هنرمندان منتخب پویانمایی در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره پویانمایی رضوی استفاده می شود
دبیر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی گفت: با دعوت از هنرمندان منتخب استانی جشنواره پویانمایی رضوی در سال های گذشته می توان از ظرفیت آنها در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره بهره جست.


            


به گزارش خبرنگار واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در استان گلستان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در سومین جلسه اتاق فکر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی، افزود: استفاده از تجربیات گذشته هنرمندان در شناسایی آسیب ها و ارتقا سطح کیفی جشنواره بسیار موثر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ادامه داد: بهتر است ساز و کارهای لازم برای استفاده از فیلمنامه سال های قبل در راستای تولید بهتر به عمل آید.

حجت الاسلام فضیلت به ظرفیت کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: ارتباط با کانون های مساجد سراسر کشور می تواند منجر به استفاده از ظرفیت هنرمندان کانون در رشته فیلم و فیلمنامه نویسی شود.

وی به استفاده از ظرفیت انجمن انیمیشن ایران (آسیفا) تاکید کرد و گفت: نیاز است اقدامات لازم در این بخش انجام شود.

دبیر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی از وجود نیروهای مستعد در حوزه انیمیشن در استان یاد کرد و افزود: این ظرفیت می تواند بستری برای ایجاد شرکت انیمیشن سازی در گلستان باشد.

وی در خاتمه به شناسایی استعدادها از طریق سازمان آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: می توان با دعوت دانش آموزان رشته گرافیک و نقاشی در کارگاه آموزشی تولید انیمیشن علاقمندان به حوزه پویانمایی را شناسایی کرده و زمینه رشد آنها را مهیا کرد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۵:۰۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.