English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

در دومین جلسه اتاق فکر تاکید شد: ضرورت تعامل بیش‌تر نهادهای فرهنگی برای برگزاری باشکوه جشنواره شعر رضوی در کرمان

در دومین جلسه اتاق فکر تاکید شد: ضرورت تعامل بیش‌تر نهادهای فرهنگی برای برگزاری باشکوه جشنواره شعر رضوی در کرمان
در دومین جلسه‌ی اتاق فکر بیست و دومین جشنواره‌ی ملی شعر رضوی، بر تعامل هرچه بیش‌تر بین نهادها و دستگاه‌های فرهنگی برای برپایی باشکوه‌تر این جشنواره تاکید شد.


  
به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در کرمان، این جلسه که با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی اداره ‌کل ارشاد استان کرمان برگزار شد، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، قائم‌مقام صداوسیمای مرکز کرمان، نمایندگانی از سازمان اوقاف و امور خیریه‌ی استان و اداره‌کل آموزش  پرورش استان، اعضای دبیرخانه‌ی جشنواره و چند تن از شاعران حضور داشتند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این جلسه گفت: برگزاری جشنواره‌ای با چنین موضوع ویژه و با گستره‌ای ملی، هم‌راهی و هم‌دلی بیش از پیش نهادها و دستگاه‌های فرهنگی را می‌طلبد.
محمدرضا علیزاده ادامه داد: هرچه این تعامل و مشارکت بیش‌تر باشد، جشنواره‌ی ملی شعر رضوی در سطحی بالاتر و قابل قبول‌تر با میزبانی کرمانی‌ها برگزار می‌شود.
در این جلسه هم‌چنین محسن روحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان در سخنانی با اشاره به ظرفیت‌های موجود برای جذب مخاطبان شعر رضوی گفت: هم برای حضور شاعران برجسته‌ی استان در جشنواره و هم برای حضور پررنگ مردم در برنامه‌های شعر رضوی، باید برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تری صورت بگیرد.
هم‌چنین میقانی، قائم‌مقام صداوسیمای مرکز کرمان نیز در سخنانش از پوشش رسانه‌ای برنامه‌های جشنواره‌ی شعر ملی شعر رضوی در سال جاری خبر داد و گفت: این مرکز آماده‌ی تعامل و همکاری در پخش برنامه‌های تولیدی از بیست و دومین جشنواره‌ی ملی شعر رضوی است و کمک به اطلاع‌رسانی بهتر جشنواره هم آمادگی دارد.
نمایندگان آموزش و پرورش استان و سازمان اوقاف و دیگر حاضران در جلسه نیز ضمن ارائه‌ی پیشنهادهایی در خصوص برپایی بهتر جشنواره، بر تعامل دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری بهتر جشنواره تاکید کردند.
جشنواره‌ی ملی شعر رضوی، از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره‌ی بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام) مردادماه امسال به میزبانی کرمان برگزار خواهد شد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.