English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استاد برجسته قلمزنی: کیفیت آثار ارسالی به جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی قابل توجه است

استاد برجسته قلمزنی: کیفیت آثار ارسالی به جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی قابل توجه است
استاد قلمزنی نقش برجسته با اشاره به برگزاری جشنواره ملی هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی گفت: در تمام دوره‌ها آثار خوب، با کیفیت و قابل توجهی به جشنواره رضوی ارسال شده است.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، استاد رجبعلی راعی با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره ملی هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی گفت: جشنواره ملی رضوی اقدام خوبی است که چندین سال است که در حال برگزاری است و هرسال باید گام‌های مربوط به آن محکمتر بوده و هدف آن مشخص تر شود تا آثار ارسالی به جشنواره در شأن نام آن باشد.

استاد قلمزنی نقش برجسته با بیان اینکه من به جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی  اثر ارسال کرده بودم که در رشته قلمزنی نقش برجسته حائز رتبه برتر شد، تصریح کرد: در تمام دوره‌ها آثار خوب، با کیفیت و قابل توجهی به جشنواره رضوی ارسال شده و لازم است کارهایی که با موضوع رضوی انجام می‌شود هر سال کیفیت بهتری داشته باشد.

وی با اشاره به جایگاه اصفهان در حوزه هنر و فرهنگ اظهار کرد: اصفهان ریشه در تمام فرهنگ‌های ایران دارد و در حوزه نگارگری اساتید بزرگ و محترمی داشته‌ایم باید در مرحله نخست دید چه می‌خواهیم تا در مرحله بعد انجام شود.

استاد راعی افزود: متاسفانه زمانی که هنرمندان ما از دنیا می‌روند برای آنها یادبود برگزار می‌کنیم در حالی که تا زمانی که هنرمند ما در قید حیات است باید آنها را گرامی بداریم.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که کار فرهنگی و هنری انجام می‌دهند باید زیر چتر حمایتی قرار گیرند و از آثار هنری حمایت شود.

یادآوری می شود؛ به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) و حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و همزمان با دهه کرامت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(علیه السلام) و دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یازدهمین جشنواره ملی هنرهای سنتی و صنایع دستی رضوی را در مرداد ماه امسال برگزار می‌کند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.