English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

سیدجواد جعفری: نام روستای کردر رضوی میناب به برکت امام رضا (ع) ماندگار شده است

سیدجواد جعفری: نام روستای کردر رضوی میناب به برکت امام رضا (ع) ماندگار شده است
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: هر کس و هر مکانی که نام خود را به ساحت مقدس اهل بیت (ع) گره بزند، ماندگار خواهد شد و نام روستای کردر رضوی میناب نیز به برکت امام رضا (ع) ماندگار شده است. به گزارش وبگاه شمس توس، سید جواد جعفری در مراسم اختتامیه دومین جشنواره سرود رضوی روستاهای کشور در حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر شهرستان میناب اظهار داشت: ماندگاری نام روستای کردر و پر آوازگی آن، بخاطر گره زدن نامش به نام مبارک علی بن موسی الرضا(ع) است.

وی خاطر نشان کرد: اهالی روستای کردر که به صورت خودجوش از هفت سال پیش آغازگر و مبدع جشن های مردمی رضوی(جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی آسمان هشتم) بودند، با میزبانی از جشنواره سرود رضوی، زمینه ای را فراهم کردند تا موجی از معنویت در سراسر کشور به ویژه استان هرمزگان ایجاد شود.

جعفری، اطاعت از امر و نهی خداوند را شاخص یک زندگی خوب دانست و افزود: بهره گیری از آموزه های قرآنی و سیره اهل بیت(ع) و ارتباط مستمر با مسجد از نشانه های اطاعت از خداوند است.

وی تصریح کرد: مردم روستای کردر با تکیه بر این سه نشانه، امروز در جایگاهی قرار گرفته اند که مسئولان کشوری و استانی و شرکت کنندگان در مرحله نهایی جشنواره ملی سرود رضوی به احترام آنها در این روستا حاضر شده اند.
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: همت والای مردم روستای کردر در برگزاری برنامه های مرتبط با امام رضا(ع)، سبب قرار گرفتن نام این روستا در کنار ۳۱ استان کشور و ۲۰۰ نقطه از جهان شده است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.