English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزاری جشنواره سرود رضوی در هرمزگان آثار مطلوبی به همراه داشته است

برگزاری جشنواره سرود رضوی در هرمزگان آثار مطلوبی به همراه داشته است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: برگزاری جشنواره سرود رضوی روستاهای کشور در روستای کردر رضوی شهرستان میناب در استان هرمزگان آثار مفید و مطلوبی به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار وبگاه شمس توس از هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود رضوی روستاهای کشور در روستای کردر میناب با بیان این که دشمنان برای ایجاد موانع بر سر اهداف انقلاب اسلامی و پیشرفت آن برنامه‌های مختلفی را طراحی کرده‌اند، اظهار کرد: جنگ نرم یکی از ابزار دشمن است که برای مقابله با آرمان‌های انقلاب توسط معاندان طراحی شده است.

وی با بیان این مطلب که توجه به جنگ نرم دشمن همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی اکنون در همه توطئه‌ها با شکست مواجه شده‌اند و به دنبال این هستند تا با ابزار فرهنگی، ریشه و اساس ارزش‌ها را مورد هجمه قرار دهند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان تمسک به قرآن و تعالیم و فرهنگ ناب اهل بیت (ع) را موثرترین و بهترین راه مقابله با جنگ نرم دشمنان عنوان کرد و افزود: هیچ ابزاری غنی‌تر، بهتر، اثرگذارتر و موثرتر از قرآن و سیره ائمه اطهار (ع) برای مبارزه با جنگ نرم وجود ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین مرشدی افزود: استفاده و بهره‌گیری از فرهنگ اهل بیت (ع) نیازمند مهندسی فرهنگی است و باید در این راستا با ایجاد تنوع در امور فرهنگی، اقشار مختلف مردم را جذب کرد.
وی گفت: فعالیت‌های فرهنگی در قالب جشنواره‌های سرود، موسیقی، تئاتر و نمایش در صورت داشتن تنوع قادر هستند بسیاری از معضلات جامعه را از بین ببرند.
حجت الاسلام و المسلمین مرشدی از جشنواره سرود رضوی به عنوان یکی از ابزار مهم فرهنگی در مقابل "فرهنگ منحط غرب" یاد کرد و افزود: این جشنواره برای دومین سال پیاپی توانسته ضمن شناسایی مخاطب خود آن را به نحو شایسته‌ای جذب کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: استمرار فعالیت‌هایی نظیر جشنواره سرود رضوی آثار مفید و مطلوبی در منطقه دارد.


۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.