English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره سرود رضوی روستاهای کشور با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

جشنواره سرود رضوی روستاهای کشور با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد
دومین جشنواره سراسری سرود رضوی روستاهای کشور با معرفی برترین ها در حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر رضوی شهرستان میناب در استان هرمزگان به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار وبگاه شمس توس از هرمزگان، در رده سنی بالای 15 سال در بخش گروهی هیات داوران ضمن تقدیر از همه گروه های راه یافته به مرحله نهایی یک گروه را به عنوان گروه برتر و یک گروه را شایسته تقدیر دانست.
گروه سرود نینوا از استان چهارمحال بختیاری روستای کهیان با سرود "امام رضا(ع)" به عنوان گروه سرود برتر و گروه سرود استان خراسان رضوی روستای گجوان با سرود "زیارت" به عنوان گروه شایسته تقدیر انتخاب شد.
در بخش آهنگسازی نیز عبدالله سراجی برای سرود "ای زلال ماه" از روستای کردر استان هرمزگان و توحید الاسلام برای سرود "دل شکسته" از روستای سرآسیاب کرمان حائز رتبه سوم و دوم شدند.
هیات داوران در این بخش هیچ اثری را حائز کسب رتبه نخست ندانست.
در بخش شعر، هادی زمانی برای شعر" کریمه ای از بهشت" از استان خوزستان روستای سید علی از سوی هیات داوران شایسته تقدیر و خانم بانو عبدالهی برای شعر " جادوی عشق" از روستای سرآسیاب کرمان و غلامعباس ساعی برای شعر " زیارت" از استان خراسان رضوی روستای گجوان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در این بخش نیز هیات داوران هیچ اثری را حائز کسب رتبه نخست ندانست.

هیات داوران در بخش های تک خوان، رهبری و هدایت گروه هیچ اثری را انتخاب نکرد.

در رده سنی زیر 15 سال، گروه سرود امام رضا از استان کرمان روستای سرآسیاب به عنوان گروه برتر و گروه سرود آوای آفتاب از استان خراسان رضوی روستای تپه سلام با سرود امام مهربانی به عنوان گروه شایسته تقدیر انتخاب شدند.

در بخش آهنگسازی هیات داوران، اثر توحید الاسلام از روستای سرآسیاب کرمان برای سرود" شروع ماجرا به عنوان اثر برتر انتخاب کرد.

در بخش شعر نیز شعر "آهوی دشت غربت" از استان خراسان رضوی روستای تپه سلام، شعر "مشهد" از استان اصفهان روستای حسین آباد و شعر "هزار تا کفتر عاشق" از استان کرمان روستای سرآسیاب از سوی هیات داوران شایسته تقدیر اعلام شد.

هیات داوران در بخش هدایت و رهبری گروه آقایان حسین صیادی رهبر گروه استان خراسان رضوی روستای تپه سلام، سعید عنایتی رهبر گروه استان اصفهان روستای حسین آباد و توحید الاسلام رهبر گروه استان کرمان روستای سرآسیاب را شایسته تقدیر دانست.

در بخش تکخوانی گروه، هیات داوران صادق زارع از استان خراسان رضوی روستای تپه سلام را برای تکخوانی سرود "امام مهربانی" به عنوان شایسته تقدیر انتخاب کرد.

شایان ذکر است؛ دومین جشنواره سراسری سرود رضوی روستاهای کشور با حضور 180 نوجوانان و جوانان در قالب 12 گروه سرود به میزبانی کانون فرهنگی هنری امام المنتظر(عج) در حسینیه امام رضا(ع) روستای کردر شهرستان میناب برگزار شد.


۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.