English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد خبر داد: راه اندازی شبکه اجتماعی جشنواره امام رضا(ع)

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد خبر داد: راه اندازی شبکه اجتماعی جشنواره امام رضا(ع)
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: شبکه اجتماعی جشنواره امام رضا(ع) با حمایت مرکز رسانه های دیجیتال راه اندازی شده است.
محمد صادق افراسیابی، معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با بیان این مطلب گفت: این شبکه اجتماعی با هدف ترویج فرهنگ رضوی راه اندازی شده است و از آثار ارسالی به جشنواره فرهنگی امام رضا (ع) ازجمله، فیلم، عکس، شعر، داستان کوتاه و سایر حوزه هایی استفاده می کند.
وی با بیان اینکه این مرکز فراخوان جشنواره رسانه های دیجیتال و وبلاگ نویسی رضوی را از طریق ارسال پوستر برای همه کانون های فرهنگی مساجد کشور اعلام کرده است، افزود: تیزرهای تلویزیونی جشنواره رسانه های دیجیتال و وبلاگ نویسی رضوی به مدت 20 روز از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز در همین راستا پخش شده است.
افراسیابی ادامه داد: همچنین 300برنامه در مجتمع های فرهنگی دیجیتال ارائه شده و بیلبورد های این جشنواره نیز از حدود دو هفته پیش در بزرگراه ها و خیابان های تهران نصب شده است.
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعلام فراخوان در 6 حوزه برای شرکت در جشنواره رسانه های دیجیتال و وبلاگ نویسی رضوی را از دیگر اقدامات مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال خواند و گفت: در حوزه وبلاگ، پایگاه های اینترنتی، نرم افزارهای رسانه ای، تلفن همراه، نرم افزارهای دیجیتال و بازی های رایانه ای فراخوان داده ایم که با استقبال خوبی مواجه شده است.
افراسیابی اظهار کرد: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تا سقف 100 میلیون تومان حمایت مالی برای این کار تخصیص داده است.
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال همچنین از افتتاح مجتمع های 14 گانه دیجیتال امام ضا(ع) در آستانه جشنواره خبر داد و متذکر شد: این خانه های 14 گانه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح میشود و کلیه نرم افزار های مرتبط با امام رضا(ع) در این مجتمع‌ها در اختیار مردم قرار می گیرد.
وی با اشاره به دیگر اقدامات مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال افزود: نرم افزارهای تلفن همراه و سرگرمی های دیجیتال نیز در مرکز رسانه های دیجیتال راه اندازی شده است.
افراسیابی ادامه داد: این مرکز همچنین بیش از 3 پرتال در خصوص جشنواره فرهنگی امام رضا(ع) راه اندازی کرده که پرتال شمس توس را در اختیار جشنواره امام رضا(ع) قرار داده و از این طریق فراخوان داده است.
افراسیابی در ادامه ازبرپایی نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال همزمان با افتتاح جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و تصریح کرد:نمایشگاه رسانه های دیجیتال همزمان با افتتاحیه جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ودهه کرامت بر پا می شود و تا روز ولادت امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری مرکز و اداره کل فرهنگ وارشاد خراسان رضوی برپا می شود.
وی با بیان اینکه مسئول بخش داوران را نیز مشخص کرده ایم، خاطرنشان کرد: حجت الاسلام و المسلمین تقیان به عنوان مسئول هیات داوران نرم افزارهای رسانه ای و دکتر ایران دوست به عنوان یکی دیگر از داوران مشخص شده اند.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.