English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

21شهریورماه آغاز حرکت کاروان ورزشی جاده ولایت

21شهریورماه آغاز حرکت کاروان ورزشی جاده ولایت
سید علی اکبر هاشمی جواهری گفت : کاروان ورزشی جاده ولایت بیست و یکم شهریور ماه با حمل پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) مشهد را به مقصد آبادان ترک میکنند.
وی ادامه داد : در این کاروان 20ورزشکار وده نفر به عنوان عوامل اجرایی درقالب گروه عکاسان و فیلمبرداران به شلمچه عازم می شوند.
رییس سازمان ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد : کاروان یاد شده پس از حضور در شلمچه و تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام راحل (ره) و حضور در مراسم افتتاحیه، روز سه شنبه بیست و یکم شهریور ماه حرکت آغاز می شود.
وی تصریح کرد : کاروان مذکور طی 18 روز حرکت از استان های خوزستان ،کهگلیویه و بویر احمد ،فارس ،یزد و خراسان رضوی عبور خواهد کرد .
هاشمی با بیان اینکه ورزشکاران در طی مسیر در هر استان با امام جمعه و و استاندار آن استان ملاقات خواهند کرد گفت : این کاروان در تمام بقاء متبرکه و قدمگاه های حضور خواهد یافت و مراسم معنوی از جمله قرائت ادعیه بویژه زیارت عاشورا را اجرا خواهد کرد.
وی ادامه داد : ورزشکاران با حضور در مرز سرخس در روز پنجم مهرماه ، این شهر را به مقصد مشهد ترک می کنند.
رییس سازمان ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص مستند سازی ازحرکت این کاروان گفت : فیلم مستندی از حضور ورزشکاران در استان های یاد شده توسط دبیرخانه تهیه شده که در مراسم اختتامیه رونمایی خواهد شد.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.