English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

عضو هیات علمی جشنواره امام رضا (ع): گسترش فرهنگ رضوی از ثمرات برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است

عضو هیات علمی جشنواره امام رضا (ع): گسترش فرهنگ رضوی از ثمرات برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است
عضو هیات علمی جشنواره بین المللی امام رضا (ع) گسترش فرهنگ رضوی را از ثمرات برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) دانست .
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مرویان با بیان این مطلب گفت: تولید آثار فاخر علمی و فرهنگی مرتبط با معارف رضوی از دستاوردهای این جشنواره است و زمانی این مزیت به حد کمال می رسد که باعث تعمیق و گسترش فرهنگ رضوی در جامعه شود .
وی افزود: هدف از برپایی این جشنواره علاوه بر تنظیم شعائر الهی شناخت امام رضا(ع) و معارف رضوی است که باید در این راستا برنامه ریزی های بیشتری صورت گیرد .
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به این موضوع که امروز این جشنواره جای خود را در کشور و دنیا باز کرده است اظهارداشت: باید از این فرصت برای شناساندن معارف اهل بیت به دنیا و گسترش تمدن اسلامی استفاده کنیم .
مرویان خاطرنشان کرد: از مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام انتظار می رود که مروج فرهنگ ناب اهل بیت و اسلام باشد که برگزاری این جشنواره با توجه به این که در اکثر نقاط جهان صورت می گیرد فرصت مناسبی برای تحقق این مطلب است .
وی تصریح کرد: داشتن بانک اطلاعاتی به روز از تولیدات ارائه شده طی سال های برگزاری جشنواره و استفاده از ظرفیت های مختلف فرهنگی ، هنری و علمی باعث ارتقای روزافزون این جشنواره و اثر بخش تر شدن آن خواهد شد .

فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.