English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برنامه های هفته فرهنگ رضوی در شهرستانهای استان قزوین

برنامه های هفته فرهنگ رضوی در شهرستانهای استان قزوین
همزمان با برگزاری هفته‌ی فرهنگ رضوی در قزوین در شهرستان‌های مختلف استان نظیر شهرستانهای آبیک- البرز- بویین زهرا و تاکستان برنامه‌هایی به اجرا در خواهد آمد.
محمدحسین شفیعی‌ها، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه از اول تا هفتم شهریورماه، هفته‌ی فرهنگ رضوی در قزوین برپا خواهد شد، اظهار داشت: در طول این هفته برنامه‌های مختلفی به منظور شناسایی و تبیین ابعاد شخصیتی امام رضا (ع) در قزوین برپا خواهد شد.
وی برگزاری مراسم سخنرانی با حضور سخنرانان مختلف، برپایی نمایشگاه رضوی در صحن مطهر امامزاده حسین، برپایی شب شعر رضوی، ایجاد فضای شهری با همکاری شهرداری را از جمله برنامه‌های این هفته عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سعی شده است اغلب مردم از این برنامه‌ها بهره‌مند شوند، پیش‌بینی شده است یک روز از ایام این هفته برای هر شهرستان اختصاص داده شود و برنامه‌هایی متناسب با هفته‌ی فرهنگ رضوی در آن روز در هر شهرستان به اجرا درآید.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین یادآور شد: سوم شهریورماه در آبیک، چهارم این ماه در بوئین‌زهرا و طی روزهای پنجم، ششم و هفتم نیز در شهرستان‌های تاکستان، البرز و آوج برنامه‌هایی متناسب با هفته‌ی فرهنگ رضوی به اجرا در خواهد آمد.

فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.