English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

آرین منش:جشنواره امام رضا(ع) موثق ترین جشنواره ها است

آرین منش:جشنواره امام رضا(ع) موثق ترین جشنواره ها است
نماینده مردم مشهد و کلات درمجلس هشتم گفت: جشنواره امام رضا(ع) یکی از موثق ترین جشنواره ها است.
جواد آرین منش، اظهار کرد: جشنواره امام رضا(ع) یکی از موثق ترین و مناسب ترین جشنواره ها در طول سال های پس از انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با رویکرد فرهنگ رضوی اسلامی بنیان گذاری شده است، عنوان کرد: یک دهه از عمر این جشنواره گذشته و توانسته است در این دهه از گستره خوبی برخوردار شود.
آرین منش این جشنواره را یک ابتکار درمشهد مقدس دانست و گفت: اولین بار جشنواره امام رضا(ع) از مشهد کار خود را آغاز کردو بعد به صورت جشنواره ملی و بین المللی بروز کرد که در سطح جهان آثار و خیرات آن قابل مشاهده است.
نماینده مردم مشهد و کلات درمجلس هشتم با بیان اینکه جشنواره امام رضا(ع) از لحاظ کمی و گکیفی از رشد خوبی برخوردار شده است، تصریح کرد: با این وجود تا رسیدن به نقطه آرمانی خود فاصله زیادی دارد و انتظار جامعه این است که تولیدات جشنواره امام رضا(ع) در خور نام علی ابن موسی الرضا(ع) باشد.
وی افزود: علاوه بر این جشنواره امام رضا(ع) باید خوراک مناسبی را برای رسانه ملی و گروهی تولید کند و از عمق و غنای بیشتری برخوردار باشد.
نماینده مردم مشهد با بیان اینکه این جشنواره می تواند از عمق بیشتری برخوردار شود، بیان کرد: باید برای تعمیق آن تلاش زیادی کرد و لازمه آن مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد در سطوح بالا،مشارکت رسانه ملی و حضور هنرمندان برجسته و صاحب نام و چهره های شاخص ملی در این جشنواره است.
آرین منش در خصوص بین المللی بودن جشنواره امام رضا(ع) عنوان کرد: رایزنی های فرهنگی با تعدادی از کشورها صورت گرفته و برخی از کشورها مبادرت به شرکت در این جشنواره کرده و آثار خود را ارائه کرده و این آثار را گاهی برپایه نمایشگاهی ارائه می دهند.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره بین توده مردم جای محکمی نیافته است، اظهار کرد: حرکات مقدماتی برای آشنایی بیشتر مردم با جشنواره امام رضا(ع) شروع شده است که می تواند به تدریج گسترش یافته و تعمیق بیشتری داشته باشد.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.