English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران: جشنواره بین‌‌المللی قصه‌گویی رضوی نشان از ارادت مجریان این جشنواره به امام رضا(ع) است

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران: جشنواره بین‌‌المللی قصه‌گویی رضوی نشان از ارادت مجریان این جشنواره به امام رضا(ع) است
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران سومین جشنواره بین‌‌المللی قصه‌گویی رضوی در ساری را نشان از ارادت مسولین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران به امام رضا دانست.
به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی، سید علی حجازی در این خصوص اظهار داشت: احیاء و گسترش فرهنگ و معارف رضوی مسئولیتی فراتر از وظایف کاری و دنیایی است وبرگزاری قصه گویی رضوی نشان از ارادت و عشق به اهل بیت دارد. 
حجازی افزود: همه مردم و مسولین موظف هستند برای گسترش فرهنگ رضوی و آشنایی کودکان این مرز و بوم با روش زندگی بزرگان دین تلاش جدی داشته باشند.
وی به فرهنگ قصه گویی در کشور اشاره کرد و گفت:در گذشته با توجه به نبودن امکانات صوتی و تصویری قصه گویی از اثرگذار ترین روش تربیتی خانواده ها بود که به حق تاثیرات شگرفی نیز در کودکان ونوجوانان برجای می گذاشت. 
حجازی قصه گویی را نیاز کودکان و نوجوانان دانست و گفت: قصه گویی می‌تواند خوراک خوبی برای تامین نیازهای روحی کودکان و نوجوانان باشد و قصه گویی رضوی می تواند در آینده فرزندانمان تاثیر گذاری را به نمایش بگذارد. 
وی یادآور شد:فراهم کردن امکانات برای رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان از فعالیت‌های مهم مراکز آموزشی کشور است که آموزش قصه گویی خود یک روش آموزشی برای ساختن فردای موفق فرزندانمان می باشد. 
سید علی حجازی اذعان داشت:قصه‌گویی سنتی ایرانی است که در پایداری خانواده‌ها و رشد فکری کودکان بسیار اثرگذار بوده است که باید به این امر بصورت کارشناسی شده و روشهای امروزی توجه شود. 
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران، کودکان و نوجوانان را سرمایه‌های آینده کشور دانست و تصریح کرد: باید برای کودکان کشور که سرشار از توانایی و استعداد هستند فعالیت‌های زیادی انجام داد چرا که نقش کودکان را در ابعاد مختلف آینده کشور نمی توان نادیده گرفت.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.