English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیر موسسه بازیافت استان مازندران: مسولان و مدیران فرهنگی باید نگاه ویژه ای به جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی داشته باشند

مدیر موسسه بازیافت استان مازندران: مسولان و مدیران فرهنگی باید نگاه ویژه ای به جشنواره  بین المللی قصه گویی رضوی داشته باشند
مدیر موسسه بازیافت استان مازندران گفت: به جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی باید نگاهی متفاوت تر از دیگر جشنواره ها داشت بر این اساس همه مسولان و مدیران فرهنگی نگاهی ویژه به برگزاری این رویداد مهم داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی، شیدا الله مهدوی ضمن بیان این خبر به اهمیت برگزاری جشنواره های مذهبی از جمله جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی اشاره کرد و اظهار داشت:فعالیت های مذهبی و ملی در جامعه اسلامی رشد معنوی را به دنبال خواهد داشت . 
مهدوی تصریح کرد: برای ترویج و گسترش مناسبت های دینی و آئین های مذهبی باید از دوران کودکی و نوجوانی فرزندان را به سمت دین و مذهب سوق داد. 
وی افزود: کودکان و نوجوانان به قصه وقصه گویی علاقمند هستند که می توان برای تربیت درست فرزندانمان از این علاقه وافر استفاده صحیح کرد. 
مهدوی یادآور شد: انون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با توانمندی هایی که دربخش کودک ونوجوان دارد می تواند در جهت دهی زندگی کودکانمان اثرگذار باشد. 
وی خاطرنشان کرد: قصه گویی نیاز به قصه های درست و صحیح دارد و گفتن قصه از سوی قصه گو خود نیز مسئله مهم تربیتی خواهد بود. 
مهدوی افزود: قصه های که برای کودکان خوانده می شود باموضوعات دینی به ویژه زندگی ائمه متناسب با سن مخاطبانش مطرح شود. 
مدیر موسسه بازیافت استان مازندران اذعان داشت: : قصه گویی روش تربیتی ایده آل برای تامین نیازهای روحی ،روانی کودکان و نوجوانان است که باید با نظر کارشناسی انتخاب و باز گو شود. 
شیدا الله مهدوی گفت:برگزاری سومین دوره جشنواره قصه گویی رضوی در مازندران خود نشان از ارادت مسولین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کارشناسان این اداره به امام رضا(ع) است .
مهدوی یادآور شد: به جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی باید نگاهی متفاوت تر از دیگر جشنواره ها داشت بر این اساس همه مسولان و مدیران فرهنگی نگاهی ویژه به برگزاری این رویداد مهم داشته باشند.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.