English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

سرپرست کانون پرورش فکری کیاکلا: آمار قصه گویان رضوی مرکز کیاکلا از مرز 70 نفر هم گذشت

سرپرست کانون پرورش فکری  کیاکلا: آمار قصه گویان رضوی مرکز کیاکلا از مرز 70 نفر هم گذشت
سرپرست کانون پرورش فکری کیاکلا گفت : با توجه به فعالیت های صورت گرفته در این مرکز در خصوص جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی آمار قصه گویان این مرکز از مرز 70 نفر هم گذشت.
به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی، محمود رحمانی سرپرست مرکز کیاکلا با اعلام این خبر افزود : اعضای این مرکزبا شور و نشاط خاصی در این جشنواره آئینی شرکت کردند و با توجه به علاقمندی اعضا انتظار می رود شاهد حضور بیشتر اعضا در روز های آینده باشیم .
وی به عملکرد این مرکز جهت حضور اعضا در مرحله شهرستانی این جشنواره اشاره کرد و افزود : ما با برگزاری چند جلسه ی توجیهی و تجلیل از شرکت کنندگان در دومین دوره این جشنواره، انتخاب قصه و عرصه ی آن به اعضا و والدین و همچنین برگزاری اولین کارگاه آموزش قصه گویی ویژه مادران زمینه را برای حضور اعضا در این جشنواره آئینی فراهم آوردیم . 
رحمانی از حضور مادران و پدران قصه گو در این جشنواره خبر داد و افزود : برای اولین بار شاهد حضور مادران ،پدران و اعضای قدیمی کانون نیز هستیم و امیدواریم در سال های آینده این روند با حضور بیشترو بهتر تداوم یابد .
وی در بخش دیگری از این گفتگو ، نگاه به سیره رضوی با ابزار قصه گویی را بسیار ارزشمند توصیف کرد وافزود : با توجه به قابلیت های تربیتی قصه گویی انتظارمی رود با برگزاری جشنواره هایی از این دست در جهت ترویج و توسعه فرهنگ رضوی گام های ارزشمندی در برداریم . 
در خاتمه سرپرست کیاکلا به وسعت برگزاری این جشنواره در سطح بین المللی اشاره کرد و افزود :جشنواره قصه گویی رضوی موجب ایجاد گفتمانی جدید در سطح بین المللی خواهد شد و در معرفی و آشنایی سایر ملل جهان با سیره و منش حضرت علی بن موسی الرضا (ع) تاثیرات چشمگیری خواهد داشت .
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.