English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

راه اندازی 6 غرفه کودک ونوجوان در نمایشگاه هفته فرهنگ رضوی

راه اندازی 6 غرفه کودک ونوجوان در نمایشگاه هفته فرهنگ رضوی
مدیر کانون پرورش فکری مازندران از برگزاری نمایشگاه هفته فرهنگ رضوی با ایجاد شش غرفه کودک ونوجوان در مازندران خبر داد.
قاسم عزیز زاده گرجی در این خصوص گفت:همزمان با هفته فرهنگ رضوی و در راستای برگزاری دهمین سری از جشنواره ‌های بین المللی امام رضا(ع) نمایشگاهی با همین عنوان با حضور استاندارمازندران، فرماندار ساری و سایر مدیران دستگاه های اجرایی استان و همچنین عموم علاقمندان درمازندران بازگشایی شد .
گرجی بابیان اینکه این نمایشگاه از 7 الی 12 مرداد ماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شده است افزود:کانون پرورش فکری مازندران به عنوان متولی برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی عهده دار بخش کودک ونوجوان این نمایشگاه است.
مدیر کانون پرورش فکری مازندران خاطر نشان کرد: 6 غرفه با شامل موضوعاتی همچون : بخش قصه گویی توسط برگزیدگان جشنواره اول و دوم رضوی و پخش فیلم قصه گویی برترین های جشنواره در بخش برگزیدگان خارجی و داخلی و نیز قصه گویی خردسال ترین قصه گویی جشنواره، بخش سفالگری در دو شیوه چرخ و کتیبه، بخش ایستگاه ادبی، شامل معرفی کتاب، مطالعه و شعر خوانی در این نمایشگاه توسط کانون پرورش فکری مازندران برگزار می گردد.
وی ازبخش های دیگری همچون: غرفه عکس یادگاری با ژس زمینه حرم مطهر رضوی ، غرفه یک تصویر از یک حدیث رضوی، و ایستگاه مسابقه و جوایز به عنوان دیگر بخش های این نمایشگاه که توسط کانون مازندران برگزار می گردد یاد کرد.
علاقمندان می توانند 7 الی 12 مرداد ماه همه روزه از ساعت 17 تا 23 شب جهت بازدید از این نمایشگاه به نشانی ساری میدان امام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مراجعه نمایند.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.