English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

کانون پرورش فکری بندر امام خمینی(ره) در جشنواره رضوی حضور می‌یابد

کانون پرورش فکری بندر امام خمینی(ره) در جشنواره رضوی حضور می‌یابد
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز بندر امام خمینی(ره) با اجرای مسابقه‌ "فرشته‌های دانایی" در دومین جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی شرکت می‌کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،بسعاد طبیشی، مسئول مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندر امام خمینی(ره) عنوان کرد: «فرشته دانایی» نام مسابقه‌ای است که مربیان کانون با اجرای آن، کتاب «سیره‌ علمی و عملی امام رضا(ع)» که منبع دومین جشنواره‌ کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی است را به کودکان و نوجوانان معرفی و به این وسیله آنها را به شرکت در این جشنواره تشویق می‌کنند.
وی با بیان اینکه مسابقه «فرشته دانایی» برای نوجوانان مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندر امام خمینی برنامه‌ریزی شده و دارای مراحل مختلف و جذاب است، پیرامون اجرای آن گفت: در این مسابقه نوجوانان با انداختن تاس‌ و تکان دادن مهره‌های خود و با توجه به موقعیت هر خانه به پرسش غول‌ها که سعی در جلوگیری از رسیدن آنها به فرشته دانایی دارند پاسخ می‌دهند.
طبیشی افزود: بچه‌ها همچنین در مرحله‌ای دیگر با پاسخ به پرسش‌هایی از کتاب دومین جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی به کمک آسانسور به مرحله بالاتر می‌روند و در پایان مسابقه نیز در صورت موفقیت فرشته دانایی آن‌ها را برای شرکت در جشنواره کتاب‌خوانی و ثبت‌نام و پاسخ به سوالات جشنواره در سایت book.kanoonrazavi.ir دعوت می‌کند.
وی در ادامه توضیح داد: از 31 فروردین ماه و همزمان با آغاز برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی تا کنون بیش از 70 کودک و نوجوان مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندر امام خمینی(ره) در این مسابقه شرکت کرده‌اند و این فعالیت تا پایان مردادماه که آخرین فرصت شرکت در این مسابقه است ادامه خواهد داشت.
مسئول مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندر امام خمینی(ره) همچنین اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است در زمان یک ماهه باقی مانده از جشنواره، این مرکز آمادگی استقبال از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه را دارد و نوجوانان بندر امام خمینی می‌توانند با حضور در این مرکز و شرکت در برنامه‌های مرتبط با این مسابقه در دومین جشنواره کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی شرکت کنند.
گفتنی است: دومین جشنواره بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی رضوی همزمان با دهه‌ کرامت در استان خوزستان برگزار خواهد شد.
۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.