English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

عضو هیات علمی جشنواره امام رضا (ع): جشنواره امام رضا (ع) فرصت طلایی آشنایی با آموزه های رضوی است

عضو هیات علمی جشنواره امام رضا (ع): جشنواره امام رضا (ع) فرصت طلایی آشنایی با آموزه های رضوی است
عضو هیات علمی جشنواره بین المللی امام رضا (ع) این جشنواره را فرصت طلایی آشنایی با آموزه های رضوی و معارف اهل بیت (ع) عنوان کرد.
مصطفی فقیه اسفندیاری با بیان این که بی تردید یکی از اقدامات شایسته و در خور تقدیر سال های اخیر برگزاری جشنواره امام رضا (ع) در سطح ملی و بین المللی است گفت: در زندگی فردی و اجتماعی، امروز بیش از پیش آشنایی و اجرای آموزه های رضوی احساس می شود.
وی با اشاره به این که زندگی ائمه اطهار دارای ابعاد ارزشمند و سیره گران مایه ای است افزود: استفاده از سیره ائمه معصومین در زندگی و الگوپذیری از آنان می تواند به عنوان سرلوحه ای مطلوب در زندگی مردم مورد استفاده قرار گیرد و جشنواره در این زمینه گام های موثری برداشته است.
فقیه اسفندیاری از ائمه به عنوان مصادیق انسان های کامل یاد کرد وتصریح کرد: با الگو پذیری از زندگی این بزرگواران می توان چارچوب روابط فردی و اجتماعی مطلوب را ترسیم و آن را به جهانیان عرضه نمود.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تحکیم پایه های دینی مردم را در مقابله با دشمنان نظام اسلامی بسیار موثر دانست و یادآورشد: برای رویارویی با تهدیدات دشمنان باید از سلاح ایمان و اخلاص بهره گرفت و در این راستا گسترش آموزه های رضوی را نباید نادیده گرفت .
فقیه اسفندیاری ارتقاء جشنواره در سال های اخیر و گسترش آن در بخش بین الملل را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهارداشت: این جشنواره توانسته با برگزاری همایش های علمی و پژوهشی مخاطبان فرهیخته ای درحوزه و دانشگاه داشته باشد و روز به روز بر روند استحکام پایه های خود بیفزاید . 
عضو هیات علمی جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به نقش اعضای هیات علمی جشنواره اشاره کرد و افزود: این اعضا توانسته اند نقش موثری در پیشرفت و شتاب رو به رشد جشنواره امام رضا (ع) داشته باشند . 
وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تاکید بر حضور نوجوانان و جوانان در جشنواره گفت : آموزش صحیح و بهنگام وآشنایی آنان با معارف اهل بیت (ع) به ویژه عالم آل محمد امام رضا (ع) دراین قشر می تواند در تربیت نسلی مومن و خداجوی نقش بی بدیلی داشته باشد .
فقیه اسفندیاری ضمن قدردانی از دبیرخانه دائمی جشنواره امام رضا (ع) درمشهد ابراز امیدواری کرد: با همت و تلاش همه دست اندرکاران ، جشنواره بتواند به اهداف از پیش تعیین شده تا حد زیادی دست پیدا کند .
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.