English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

رسول صدرعاملی: نمی شود زائران امام رضا(ع) را نادیده گرفت

رسول صدرعاملی: نمی شود زائران امام رضا(ع) را نادیده گرفت
رسول صدرعاملی، کارگردان سینمای ایران گفت: سالانه حدود 20 میلیون زائر از تمام اقشار و سنین با انواع شخصیت ها برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد می روند و نمی شود این موضوع را در سینما نادیده گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان صدعاملی روز چهارشنبه در نشست صمیمی با سینماگران استان همدان در آخرین روزهای برگزاری هفته رضوی همدان بیان کرد: کارگرد سینمایی اجتماعی تنها نقد اجتماعی نیست بلکه باورهای مردم در این سینما خیلی مهم است و این موضوع در فیلم شب ملموس است.
وی ادامه داد: فیلم های هرشب تنهایی و شب به خوبی دیده شدند چون ویژگی های زائر در همه جای جهان مشترک است و زائر تا پایان سفر باید تمام مدت مثبت اندیش باشد و خود را از تمام گرفتاری ها و دغدغه های روزمره رها کند.
وی با بیان اینکه همیشه باید عرصه های جدید را تجربه کرد افزود: تجربه سه گانه شب، هرشب تنهایی و در انتظار معجزه برای من خیلی آموزنده بود و در کارهای آینده تاثیر می گذارد و امیدوارم سینمای ایران به یک سینمای اجتماعی و انسانی برسد و به درک انسان ها از یکدیگر کمک کند.
در ادامه این نشست سینماگران جوان استان همدان که تعدادی از آنها به دلیل استقبال و اتمام ظرفیت سالن، ایستاده مراسم را دنبال می کردند به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و سوالات خود را از کارگردان فیلم شب پرسیدند.
گفتنی است فیلم شب در هفته فرهنگ رضوی استان همدان در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی اکران شد و با استقبال تماشاگران مواجه گردید.
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.