English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

کارگاه آموزش قصه گویی ویژه مادران اعضای مرکز کیاکلا برگزار شد

کارگاه آموزش قصه گویی ویژه مادران اعضای مرکز کیاکلا برگزار شد
در حاشیه فعالیت‌های جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی در مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری مازندران، کارگاه آموزش قصه گویی ویژه مادران اعضای مرکز کیاکلا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی،در این مراسم که در سالن زنده یاد بابایی برگزار شده بود ربابه هاشمی مربی مسئول مرکزشماره 2ساری که به عنوان مدرس این دوره ی آموزشی به ارائه مطالبی پیرامون قصه گویی و اهمیت آن در تربیت فرزندان،ضرورت توجه مادران به قصه های بومی و انتقال آن به فرزندان و همچنین فن قصه گویی و چگونگی بیان قصه پرداخت . 
در این کارگاه آموزشی برخی از مادران اعضا نیز به قصه گویی پرداختند و بر اساس آن مواردی پیرامون اجرای بهتر قصه ها به آنان آموزش داده شد . 
معرفی چند کتاب در زمینه ی قصه گویی ، پخش فیلم قصه گویی نفرات برتر دومین دوره جشنواره رضوی از دیگر برنامه های این کارگاه بود .
در بخش پایانی این کارگاه 4 ساعته ،قصه هایی با موضوع امام رضا در اختیار مادران قرار گرفت تا خودشان را برای حضور در سومین جشنواره بین المللی رضوی آماده سازند . 
بر اساس این گزارش، در حاشیه ی برگزاری کارگاه آموزش قصه گویی، فائزه رسکتی کارشناس فرهنگی حوزه 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ، برگزاری چنین کارگاه‌هایی را امری ضروری دانست و افزود : بدون شک برگزاری چنین نشستها و گردهمایی هایی از ضروریات مراکز ما هستند و ما باید با تقویت وحمایت از این گونه برنامه‌ها زمینه را برای مشارکت همزمان اعضا و والدین درفعالیت های کانون فراهم آوریم .
وی شکل اجرای برنامه بصورت کارگاهی،محیط صمیمانه،اجرای ساده و همه فهم مربی کارگاه که تجربه سالیان متمادی قصه گویی در کارنامه وی است را از نقاط قوت این برنامه عنوان کرد و افزود : مشارکت و همراهی مشتاقانه مادران حاضر در این برنامه که نوید روزهای همدلی وهمراهی را در برنامه های آتی کانون به ویژه جشنواره رضوی را می دهد از دیگر ثمرات این رویداد موثر کانونی می باشد .
فن آوری اطلاعات و ارتباطات جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.