English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

برگزیدگان برنامه های موضوعی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)

برگزیدگان برنامه های موضوعی چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام)

ردیف

استان

عنوان برنامه موضوعی

نام و نام خانوادگی برگزیدگان

1

آذربایجان شرقی

جشنواره عکس رضوی

پدرام اجتماعی

حسین حسین زاده

حمید سبحانی

2

آذربایجان غربی

جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری

آقای وحید سلطانزاده چایکندی

آقای روزبه صمدی

آقای وحید طلعت

نصر عاصی آقا اوغلو از عراق

حاج سیدنورالدین دارآفرین از جمهوری آذربایجان

سمیر کهیه اوغلو از عراق

اصلان خلیل اف از جمهوری آذربایجان

صنعان بدل اف از جمهوری آذربایجان

3

اردبیل

همایش گفتگو و مناظرات رضوی

علیرضا ابراهیم

محمد رنجبر حسینی و نجمه صنعتیان

علی کارخانه

فاطمه معتمدلنگرودی

عسگر آرمون

محمود فتح آبادی

نفیسه مومن دوست

ولی ا... عباسی

4

اصفهان

جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی رضوی

سوده سادات رضوی

آرزو حسینی قهفرخی

5

ایلام

جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی

کبری صیفی

فرج الله صیدمحمدی

علی اکبر امامی

رضا حسین آبادی

مهین وزیری

احسان الفتی

علی کاظمی                     

نازنین حسن وند          

زهرا درختی

باسم الشمری

پیمان صالحی

ریحانه ثابت قدم

طاها خدامی

زینب نظریان

عبدالصاحب نوروزی

علی احمدی

فائزه منتی

6

البرز

جشنواره خوشنویسی رضوی

علی احسان پور

علی ایرانی

بهادرپگاه

سید محمد فاتح نطنزی

شهرام روحی

غلامعلی گوران اوریمی

مینا قنبری

آقامیری

سیدپیمان سادات نژاد

صفرگالشی

علی خیری حبیب آبادی

کیارش یعقوبی

مصطفی عابدینی

الهام میرطلایی

زهرا میبدی

7

بوشهر

جشنواره مشاعره رضوی

بتول کاظمی

بهنام میرزائی

فاطمه بحرینی مطلق

8

تهران

جشنواره آواها و نواهای رضوی

جمشید پورعطایی

سیدعلی موسوی

غفور محمدزاده

محمد سالار

احد ملکی علیشاه- سرپرست گروه عاشیقلار میشو

باسم حمادی-سرپرست گروه میسان

خلیل شیری- سرپرست گروه صبا

داوود رضایی- سرپرست گروه بهارباد

سعید علی اسماعیلی- سرپرست گروه قاصدک

سید جواد حسینی-سرپرست گروه آرام یار

سیدامیرحسین سید- سرپرست گروه آریاگان

سیدجلال حسینی- سرپرست گروه تبری

سیف اله ورزیده رودی- سرپرست گروه شمس

عزیز تنها-سرپرست گروه سروخراسان

غفور امانیان -سرپرست گروه مقام چیلر

کریم منصوری- گروه هنری هزارآوا

محمد شمس آبادی -سرپرت گروه رهاوی

مصطفی شاه حسینی- سرپرست گروه ثامن الحجج

نایبعلی صحرا روشن-سرپرست گروه صحرا روشن

9

جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی

رضا حسن اصل

زینب جوادی

فاطمه زهرا نجفی

محمد مصیبی

هانیه برومند

حسین پژوهان

حمیدرضا استاد باقری

ساره رضایی

سیده زینب موسوی زاده

عباس قاسمی راد

علی صفدری

علیرضا ابراهیمی

فاطمه تقوی

قاسم نادری

محمد عامری

هادی امیدبخش

زهرا فاطمی پور

فاضله صباحی

نسترن کهساری

 

 

رضا یوسفی

زهرا علیجانی

محمد هاشم پاک نژاد

محمدرضا حبیب الهی

مصطفی قاسمی

معصومه آزادی

آزاده ولی زاده

سحر نعمتی

سهیلا امیری کتابدار

صدیقه خلیلی

فهیمه جلیلی

محسن جبارنژاد

مرتضی مهری

شادی ادیبان ساکن کانادا

کژال کریمی

10

خراسان رضوی

همایش نماز در فرهنگ رضوی

عسگر آرمون

: بهرام جبارلوی شبستری

معصومه کرامتی

پیمان اخوان

مریم شاکری

ریحانه ایلانی

11

جنوب استان کرمان

همایش گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی

زهرا قاسم نژاد

شهرزاد کتابی

عسگر آرمون

اصغر طهماسبی بلداچی

علی رضایی

فریضه پورجمالی

12

چهارمحال و بختیاری

جشنواره تولید کتاب رضوی ( برای کودک و نوجوان )

حمیدرضا شاه آبادی

مژگان شیخی

مجید ملا محمدی

زهرا داوری

طیبه شامانی

عباس عرفانی مهر

13

خراسان شمالی

جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی رضوی

رضا حسینی

محمد زوار بی ریا

علی فرحناک

14

خراسان جنوبی

جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری رضوی

علیرضا معظمی گودرزی

هادی هنردوست

15

خوزستان

جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی (یادمان دعبل خزاعی)

شیخ عبدالله الاسعد

زهرا بن یباره

علی الاصفار

16

زنجان

همایش کرامت انسانی در آموزه های رضوی

احمد عباسی دره بیدی و سید احمد محمودیان و داود جمینی 

محمد آقایی، محمدرضا فتحی

محمد غفوری فر و حامد علیزاد

17

سمنان

جشنواره داستان رضوی(کبوتر حرم)

محبوبه حاجیان نژاد

معصومه دهنوی

18

سیستان و بلوچستان

جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی

اسحاق اربابی

جواد بدیعی

جواد محسنی نیک

زهرا پاکدل نیا

زینب ستاره

علیرضا معضمی

فاطمه فیضی

مرتضی رحمتی

معصومه صحبتی

19

فارس

جشنواره شعر رضوی اقوام ایرانی

کیوان ملکی

سید اکبر سلیمانی

حشمت اله آزادبخت

20

قزوین

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین بهرامی

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر خوانساری

سید محمدجواد حسینی

21

قم

همایش حدیث رضوی

عیسی عیسی زاده

آزاده اسکندری

علی رضایی

یاسر اسماعیل زاده

جشنواره نمادهای شهری رضوی

ابوالفضل خوشنواز

محسن آهی

محمد حسن فروزانفر

میلاد علی اکبری

22

کرمان

جشنواره شعر رضوی

داوود کفعمی

محمدمجتبی احمدی

نیلوفر بختیاری

23

کهگیلویه و بویراحمد

جشنواره آیین های نمایشی و پرده خوانی  رضوی

علیرضا جواهری رنانی

قوام الدین قاسمی

حبیب اله ناصری

24

کرمانشاه

همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات پایداری

احمد خلیلی

پریسا احمدی

شبنم کریم شاهی ملایری

25

کردستان

جشنواره مولودی خوانی رضوی(هه تاو)

گروه اخوان

گروه جانان

گروه سماع

گروه هیژا

گروه ذاکرین

گروه سوزی دل

گروه آوای حزین

گروه عرشیان

26

گلستان

جشنواره پویانمایی رضوی

عباس جلیلی یکتا

علی عزیزی

اصغر صفار

حسن خراسانی

کریم موذی دیلمی

رضا بستامی

سارا شریفی پور

27

گیلان

جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها

محمود مقامی

احسان رحیم زاده

سعیده خورشیدوند

صدیقه رضوانی نیا

منصوره قلیچی

فاطمه همتی

علی سلیمانی

28

لرستان

جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی

مهدی مددکار

ابراهیم اصغری

مهدی علینقی

29

مازندران

جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)

آزاده نبی زاده اردکانی

زهرا آزاده نژاد

علی سلیمانی

معصومه درویش گفتار

علی شریعت نیا

مهدیه آقالری

مهلا ابراهیمی

اطهر مهدی کمیلی از پاکستان

آفرین اصلاح الدین از اندونزی

جزوال رسودیا از کانادا

سیده زهرا اخلاقی از افغانستان

مصباح تابوامباله لوبانگی از کنگو

میکائیل از روسیه

30

مرکزی

همایش علمی پژوهشی شناخت اخلاق و آداب رضوی

زهرا قاسم نژاد

شهرزاد کتابی

عسگر آرمون

31

هرمزگان

جشنواره تأتر کودک و نوجوان رضوی

بهاره میرزاپور

مصیب داوری

مهدی سیم ریز

32

همدان

جشنواره شعر دوبیتی و رباعی رضوی

دادیار حامدی

محمد جواد الهی پور

حسین طاهری

33

یزد

جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی

هانیه یوسفیان

کریم لک زاده

34

قشم

جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی

رضا نساجی

سهیلا عتیبی

آیدا عباس صیادی

لیلا بالودی

لیلا عتیبی

فریبا عجم

فرزانه جاشونیا هرمزی

زهرا سلامتی

محدثه زارعی

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.