English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزاری جشنواره سرود رضوی موجب اعتلای فکری و اجتماعی خواهد شد

برگزاری جشنواره سرود رضوی موجب اعتلای فکری و اجتماعی خواهد شد
مدیر کل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به برکات متعدد میزبانی از جشنواره سرود رضوی در گلستان گفت: برگزاری این رخداد فرهنگی متبرک موجب اعتلای فکری و اجتماعی جامعه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین‌المللی فرهنگ هنری امام رضا علیه السلام، سید رضا نظری شامگاه پنجشنبه در آیین اختتامیه دوازدهم جشنواره ملی سرود رضوی در گرگان اظهار کرد: میزبانی از این رخداد هنری متبرک و اجرای دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی موجب رشد فکری و اعتلای اجتماعی آحاد مردم خواهد شد و یقیناً برکات این رخداد در  سطوح گسترده تری ملموس می شود. مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تاکید کرد:  در این دوره از جشنواره تلاش شد تا با پرهیز از آمارسازی و نگاه کمی ، بر آثار مفید و مطلوب تمرکز کرده و سرودهای فاخری برای علاقه‌مندان ارائه شود.

وی گفت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی خدمتی ارزشمند به جامعه اسلامی است که موجب زنده نگه داشتن سیره اهل بیت و  عترت رسول الله خواهد شد.

نظری افزود:  در ادوار گذشته جشنواره به طور متوسط شاهد مشارکت ۷۰ گروه بودیم که در سال جاری این عدد به ۴۴۰ گروه افزایش یافت .
وی همچنین از مشارکت ارزشمند دانش آموزان مدارس استثنایی در گلستان در این جشنواره  خبر داد و گفت: در بخش استانی دوازدهمین جشنواره سرود رضوی ۴۹ گروه پسر و دختر از شهرستان‌های مختلف گلستان با هم به رقابت پرداختند.

نظری گفت:  یکی از اتفاقات حائز اهمیت در این دوره از جشنواره حضور گروه ۳۰۰ نفره از دانش آموزان و اجرای برنامه " آمده‌ام ای شاه پناهم بده" در سطح معابر شهر گرگان بود که موجب شد تا عطر و بوی رضوی در سراسر گلستان پخش شود.

۲۳ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۳۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.