English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

خوشحالم که امام رضا(ع) من را طلبیده اند

خوشحالم که امام رضا(ع) من را طلبیده اند
داور بخش نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر رضوی گفت: امتداد کیفیت روز به روز جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بسیار ضروری است و بالا بردن کیفیت جشنواره باید با برنامه ریزی گسترده و با استفاده از متخصصین صورت گیرد.

به گزارش ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، لیلی عاج ضمن ابراز خرسندی از حضور در مشهد در روز میلاد امام رضا (ع) بیان کرد: بسیار خوشحالم که امام رضا (ع) من را طلبیده اند و به زیارت آمدم و این برای من کاملا رضایت بخش است.

داور بخش نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر رضوی در ادامه گفت: من معتقدم برای نمایشنامه نویسی درجه یک تنها عشق و ارادت به امام رضا کافی نیست باید متخصص فن هم بود، برخی از متنهای ارسال شده به جشنواره در آن کاملا عشق و ارادت به حضرت آقا را می توانستیم با تمام وجود درک کنیم اما متن نمایشنامه تخصصی نبود.

وی افزود: در حالی که وقتی برنده ماجرا هستیم که این دو با هم پیوند ایجاد کند از اینرو همچنان دنبال این حلقه مفقوده هستم و این بهترین اتفاق است که حداقل در نمایشنامه نویسی باید رخ دهد.

عاج با بیان اینکه امام رضا (ع) مغناطیسی دارد که این مغناظیس در وجود همه ما ایرانیان رخنه کرده است، گفت: در ناخودآگاه جمعی هر ایرانی عشق و ارادت به امام رضا (ع) وجود دارد و وقتی نوزادی به دنیا می آید به محض اینکه چشم های خود را باز می کند در ناخودآگاه جمعی خود عشق به امام رضا(ع) وجود دارد و این عشق نسل به نسل منتقل می شود.

 وی بیان کرد: امتداد کیفیت روز به روز جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بسیار ضروری است، امیداورم این جشنواره سالیان سال ادامه پیدا کند در حالی که رو به رشد باشیم و نگوییم دریغ از سال گذشته و برای بهتر شدن کیفیت جشنواره برنامه ریزی گسترده با استفاده از متخصصین صورت گیرد.

 

ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۸:۵۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.