English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برای نوشتن فیلمنامه رضوی به سراغ موضوعات نهفته مرتبط با امام رضا(ع) برویم

برای نوشتن فیلمنامه رضوی به سراغ موضوعات نهفته مرتبط با امام رضا(ع) برویم
داور جشنواره بین المللی امام رضا(ع) گفت: در مورد امام رضا(ع) موضوعات نهفته بسیاری در تاریخ و در عصر حاضر وجود دارد؛ این مهم میتواند دستمایه خیلی خوبی برای نوشتن فیلنامه ها باشد.

به گزارش ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)،سیروس همتی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به کیفیت آثار جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، افزود: باتوجه به اینکه در این جشنواره من داوربخش تئاتر خیابانی و صحنه ای بودم، باید بدون اغراق بگویم اتفاقات خوبی در این عرصه در حال رخ دادن است.

وی ادامه داد: موضوعات خوب صحنه ای رقم خورده و تنها به دارالشفایی امام رضا(ع)، عالم آل محمد بودن و حکمت آن حضرت اکتفا نشده، بطوریکه به موضوعات روز هم توجه شده است، تاجایی که مخاطب خودش را در قلب نمایش احساس می کند.

این داور جشنواره ادامه داد: در این دوره به موضوعات آزاد و موضوعات روز پرداخته شده و بیننده را غافلگیر کرده است. در این دوره نسبت به دوره های قبل کارها از کیفیت بالایی برخوردار بود.

همتی بیان کرد: در نمایشهای این دوره که هرشب نسبت به کارهایی که میدیدیم و نظرمیدادیم، جمعبندی کل نسبت به 14 اجرای خیابانی اختلاف کیفیت ها خیلی کم و اختلاف بین بازیگرها نیز کمتر بود که این امر نشان از کیفیت و محتوای بالای اثار دارد.

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، افزود: بایدریل گذاری برای خلق آثار جدید را نسبت به موضوعات دیگری از حضرت رضا(ع) قرار دهیم، مانند موضوعات اشاره نشده، اتفاقات مختلف در حرم، نگاه به ضریح و گنبد، بررسی تاریخچه مناره ها و موارد زیاد دیگری که در طول تاریخ تا به امروز در حرم مطهر آن حضرت رخ داده است.

انتهای پیام//ف.ح/

ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۱۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.