English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

امروز در زمینه شعر کودک و نوجوان امام رضایی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم

امروز در زمینه شعر کودک و نوجوان امام رضایی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم
نفر اول چهاردهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی گفت: امروز وضعیت به گونه‌ای شده که در زمینه شعر کودک و نوجوان امام رضایی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. به گزارش ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، منیره هاشمی اظهار کرد: در دهه‌های قبل چیزی به نام شعر کودک و نوجوان مذهبی وجود نداشت و آثار موجود در این زمینه خیلی کم بود. آثار موجود نیز تنها به یکسری کتاب منحصر می‌شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیز یکسری اثر در این زمینه تولید شده ولی زبان آن زبان کودک امروز نیست ولی برگزاری جشنواره شعر کودک و نوجوان رضوی موجب شد آثار خوبی برای امام رضا(ع) سروده شود.
هاشمی تاکید کرد: امروز آثار خوبی در قالب جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی تولید شده که اگر همه آن جمع‌آوری شود، 2 الی سه مجموعه بزرگ خواهد شد.
نفر اول چهاردهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی خاطرنشان کرد: بنیاد امام رضا(ع) می‌تواند با تشویق همین شاعران مجموعه‌های خوبی در زمینه شعر کودک و نوجوان رضوی تهیه کند. امروز وضعیت به گونه‌ای شده که در زمینه شعر کودک و نوجوان امام رضایی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.
وی با بیان اینکه این دوره از جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی خیلی خوب برگزار شد، اظهار کرد: اساتید خوبی به عنوان داور و دبیر در این جشنواره حضور داشتند. همچنین بین آثار رسیده بعضا اسامی شاعران بزرگ و صاحب اثر دیده می‌شد که در بسیاری از جشنواره‌ها حائز رتبه‌های برتر بوده‌اند.
اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی 24 اردیبهشت ماه امسال در همدان برگزار شد.
انتهای پیام/س.ک/
ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۲۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.