English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره ملی خوشنویسی رضوی جزو پنج جشنواره تخصصی و برتر کشور است

جشنواره ملی خوشنویسی رضوی جزو پنج جشنواره تخصصی و برتر کشور است
نفر اول رشته خط شکسته‌نستعلیق نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی تصریح کرد: باید توجه کرد جشنواره خوشنویسی رضوی از قدمت بالایی برخوردار است و از لحاظ کیفی شاید جزو پنج جشنواره تخصصی و سطح بالای کشور باشد. به گزارش ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، امیر دانش‌مراغی با بیان اینکه جشنواره خوشنویسی رضوی کیفیتی عالی داشت و در زمینه اطلاع‌رسانی خیلی خوب عمل کرد، اظهار کرد: البته به لحاظ کیفی آثار این دوره کمی نسبت به آثار دوره‌های قبل با افت همراه بود که شاید علت این موضوع به جوایز جشنواره بازگردد. در واقع این موضوع موجب شد برخی از هنرمندانی که آثاری با کیفیت بالا تولید می‌کنند، رغبتی برای حضور در جشنواره نداشته باشند.
وی اضافه کرد: با این حال فرایند برگزاری این دوره از جشنواره ملی خوشنویسی رضوی خیلی خوب پیش رفت. همچنین یکی از اتفاقات خوب این دوره دعوت هنرمندان به مشهد بود. این موضوع می‌تواند در دوره‌های بعد برای حضور هنرمندان در جشنواره رغبت بیشتری ایجاد کند.
دانش‌مراغی تصریح کرد: باید توجه کرد که جشنواره خوشنویسی رضوی از قدمت بالایی برخوردار است و از لحاظ کیفی شاید جزو پنج جشنواره تخصصی و سطح بالای کشور باشد.
نفر اول رشته خط شکسته‌نستعلیق نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی ابراز امیدواری کرد، با اتخاذ یکسری تدابیر، دوره‌های بعدی جشنواره باکیفیت بهتری برگزار شود.
دانش‌مراغی درباره داوری‌ها نیز عنوان کرد: سطح داوری‌های این دوره خیلی بالا بود و حضور شخصیت‌هایی مانند استاد امیرخانی که از اساتید برجسته خوشنویسی کشور است، به کیفیت آن افزود. در واقع در همه زیرشاخه‌های خوشنویسی داوران خوبی در این جشنواره حضور داشتند که آن‌ها را در دیگر جشنواره‌ها کمتر می‌بینیم.
اختتامیه نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی سوم خرداد ماه امسال در استان تهران برگزار شد.
انتهای پیام/س.ک/
ستاد خبری بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.