English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

آثار جشنواره ملی تئاتر رضوی از نظر موضوعی قابل دفاع و متفاوت بودند

آثار جشنواره ملی تئاتر رضوی از نظر موضوعی قابل دفاع و متفاوت بودند
داور شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی گفت: از لحاظ موضوعی آثار بسیار متفاوت و قابل دفاعی را در جشنواره تئاتر رضوی شاهد بودیم.
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، سیروس همتی در حاشیه برگزاری شانزدهمین جشنواره تئاتر ملی رضوی اظهار کرد: تاکنون از لحاظ موضوعی آثار بسیار متفاوت و قابل دفاعی را شاهد بودیم.
وی با بیان اینکه سوژه های خوبی برای نمایشنامه نویسی در حوزه رضوی و همچنین آثار ارزشی وجود دارد، گفت: قصه‌های مکتوب متنوع بسیاری در مورد مسائل جنبی، مشکلات حرم و زوار داریم؛ حتی خود تعزیه امام رضا(ع) نیز دارای جذابیت ویژه ای است. 

همتی افزود: موضوعات جذاب زیادی در خصوص ساحت مقدس امام رضا(ع) وجود دارد اما هنرمندان و به خصوص نویسندگان باید به دنبال این سوژه ها بروند. 

داور شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی خاطرنشان کرد: هر سوژه‌ و مطلبی که دغدغه علاقه مندان به حوزه تئاتر را بیان کند خوب است اما این امر نیاز به مطالعه و پژوهش دارد. 

وی همچنین یادآور شد: اگر نمایشی، اجرایی شود که معضلات و مشکلات مربوط به دین و جامعه و قصه‌های مذهبی را جذاب بیان کند، برای علاقه‌مندان هم جذاب خواهد بود.

داور شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی با تاکید بر لزوم حمایت از آثار فاخر گفت: اگر کمیته مربوط به بنیاد رضوی سال آینده طی فراخوانی، از چند نویسنده بخواهد که طرح ها و نمایشنامه های جذابی آماده کرده و در قبال این نوشته ها از آنان حمایت کند، شاهد تاثیرگذاری بالاتری خواهیم بود.

انتهای پیام/۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۳۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.