English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ارسال بیش از 300 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی خوشنویسی رضوی/ سپهری: مهلت ارسال آثار تا اواسط فروردین‌ماه ادامه دارد

ارسال بیش از 300 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی خوشنویسی رضوی/ سپهری: مهلت ارسال آثار تا اواسط فروردین‌ماه ادامه دارد
دبیر نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از ارسال بیش از 300 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار تا اواسط فروردین‌ماه ادامه دارد.

غلامرضا سپهری در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی بیستمین دوره جشنواره‌های ملی و بین‌المللی فرهنگی و هنری امام‌رضا(ع)، اظهارداشت: از مهمترین کارهای جشنواره خوشنویسی، این است که توضیحات جامع و کامل تری با نحوه حضور و شرکت عزیزان در این جشنواره بزرگ رضوی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار دهیم. تلاش‌های ما تا حدودی نتیجه داده و در طول روز حداقل 50 یا 60 نفر با خود بنده تماس می‌گیرند و پیگیر شرکت در جشنواره هستند.

دبیر نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی گفت: تعداد آثار ارسالی تا کنون بیش از 300 اثر است و با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار انتظار می‌رود تا آثار با کیفیت و بیشتری به جشنواره ارسال شود.

وی عنوان کرد: درحالی‌که تعداد مشارکت کننده مهم است اما کمیت برای ما مهم نیست آنچه که اولویت دارد کیفیت آثار است تعداد کمی از شرکت کنندگان سال‌های اخیر امسال در این جشنواره حاضر شدند و اکثریث شرکت کنندگان اولین تجربه حضور در جشنواره را دارند.

سپهری بیان کرد: هدف ما این است تا بعد از جشنواره نیز ارتباط خود را با شرکت کنندگان حفظ کنیم در همین راستا از شرکت کنندگان این درخواست را داشتم تا آثار را برای بنده نیز ارسال کنند تا فایل را با نام این افراد ثبت کرده و در مناسبت های مختلف نیز از این عزیزان دعوت شود.

دبیر نوزدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار تا 10 بهمن ماه بود اما این مهلت تمدید شد و به اواسط فروردین موکول شده که فرصت بسیار خوبی برای هنرمندان است. ضمن اینکه داوران  جشنواره نیز از اساتید و نامداران انجمن خوشنویسان ایران هستند.

انتهای پیام/

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۱۱:۲۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.