English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

آغاز فعالیت دوره‌های توانمندسازی دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی

آغاز فعالیت دوره‌های توانمندسازی دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ضمن خرسندی از میزبانی جشنواره ملی سرود رضوی، از آغاز فعالیت 64 مربی در دوره های توانمندسازی این جشنواره خبر داد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیستمین دوره جشنواره‌های ملی و بین‌المللی فرهنگی و هنری امام‌رضا(ع)، سید رضا نظری ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری دوازدهمین دوره جشنواره ملی سرود رضوی اظهار داشت: جشنواره بین المللی امام رضا(ع) هرساله در عرصه های مختلفی برگزار می شود که امسال برای نخستین بار میزبانی جشنواره ملی سرود رضوی به آموزش و پرورش استان گلستان واگذار شده است.

وی افزود: در تلاش هستیم با ایجاد قرارگاه سرود ملی رضوی در استان، ضمن تشکیل یک سند اطلاعاتی، از تمامی ظرفیت های دستگاه ها و نهادهای استان استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در اردیبهشت ماه سال آتی، اظهار داشت: بزرگترین حسن برگزاری این جشنواره، وجود نام مبارک امام رضا(ع) به عنوان یک تبلور تربیتی برای دانش آموزان است.

نظری ادامه داد: اگر ما به دنبال تربیت دانش آموزان تراز انقلاب هستیم، این مهم با وجود نام مبارک امام مهربانی ها محقق خواهد شد؛ لذا با هدف توانمندسازی مربیان سرود این جشنواره، تعداد 64 مربی از امروز کارگاه های خود را در استان گلستان آغاز کرده اند تا بتوانیم شاهد جشنواره ای در شان نام و جایگاه امام مهربانی ها باشیم.

وی خاطرنشان کرد: حال که بواسطه برگزاری این جشنواره، شمیم عطر و بوی امام رضا (ع) در استان پیچیده شده است، آموزش و پرورش استان گلستان آمادگی خود جهت ایجاد دبیرخانه دائمی سرود ملی رضوی در این استان را اعلام می کند.

انتهای پیام/

۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۱۵:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.