English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نخستین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در استان گلستان تأسیس خواهد شد

نخستین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در استان گلستان تأسیس خواهد شد
کارشناس آواها و نواهای وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در استان گلستان در قالب یک استودیو تاسیس خواهد شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیستمین دوره جشنواره‌های ملی و بین‌المللی فرهنگی و هنری امام‌رضا(ع)، سعید باقری ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی گفت: از ابتدای انعقاد تفاهم نامه برگزاری این جشنواره، شاهد برنامه ریزی بی نقص در ابعاد مختلف هستیم که مشارکت آموزش و پرورش در برگزاری این جشنواره بسیار کلیدی و شایسته بوده است.

وی افزود: سرود یکی از حیطه های تخصصی با آموزش و پرورش و قشر دانش آموز است؛ لذا امیدواریم سهم شایسته ای در حمایت از  جشنواره ملی سرود رضوی داشته باشیم.

کارشناس آواها و نواهای وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سرود رضوی منشاء رحمت، برکت و رأفت است و قطعاً تولید آثار فاخار در این زمینه می‌تواند در بعد معنوی جامعه مثمرثمر باشد، اظهار داشت: در کارگاه های توانمندسازی مربیان سرود جشنواره، از اساتید شاخص کشور بهره گرفته شده است تا بتوانیم شاهد تولید آثاری فاخر باشیم.

باقری خاطرنشان کرد: در همین راستا نخستین مرکز آفرینش هنرهای آوایی در استان گلستان در قالب یک استودیو تاسیس خواهد شد تا مرکزی جهت تولید آثار گروه های موسیقی و هنرمندان استان و همچنین کمک به ظرفیت های جشنواره ملی سرود رضوی باشد.

وی بیان کرد: با تجهیز این استودیو هنرمندان و نوازندگان کارهای با کیفیت تر و فاخرتری تولید می کنند.

 انتهای پیام/

۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۱۵:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.