English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

سفر مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)به آذربایجان غربی

سفر مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)به آذربایجان غربی
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام با سفر به آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، مدیرعامل بنیاد ضمن سفر به آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در این استان و جمعی از فعالان فرهنگی و هنری و خانواده شهدا دیدار و گفتگو کرد.

مرتضی سعیدی‌زاده، در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: پیامبر اسلام (ص) درصدر اسلام عزیزترین سرمایه‌های معنوی خود قرآن و عترت را به میدان مباهله برد و در فضای کنونی هم ما باید سرمایه معنوی خود را به میدان ببریم.

وی افزود: چه سرمایه معنوی با ارزش تر از امام رضا‌(ع) است که می‌توان در فضای هم آوردی کفر و نفاق روزگار کنونی آن را به میدان آورد و سیره، راه و روش زندگی و امامت امام رضا (ع) منبع عظیم الهی است.

 
ارومیه 2

سعیدی‌زاده ادامه داد: جاری و ساری نمودن فرهنگ رضوی در طول سال به منظور بهره‌مندی از تعالیم و آموزه‌های رضوی با ایجاد فضای بانشاط معنوی در سطح جامعه از جمله برنامه‌های سالانه این جشنواره می‌باشد.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) تاکیدکرد: در بیستمین دوره جشنواره نیز بنا را براین گذاشته‌ایم که جشنواره به سمت تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر شدن پیش برود.

سعیدی زاده تاکید کرد: گفتمان سازی فرهنگ رضوی باید در رسانه های کشور تسری و توسعه پیدا بکند و فرهنگ این کشور را به فرهنگ رضوی پیوند زند.

۲۲ دی ۱۴۰۱ ۱۳:۳۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.