English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

رویکرد تازه بنیاد امام رضا(ع) راهبری تبلیغی ترویجی در زیست بوم فرهنگ رضوی است

رویکرد تازه بنیاد امام رضا(ع) راهبری تبلیغی ترویجی در زیست بوم فرهنگ رضوی است
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با تاکید بر لزوم رشد و گسترش تولیدات فرهنگی در جشنواره امام رضا(ع) گفت: بنیاد باید علاوه بر کنشگری در میدان، به سوی تولیدات فاخر فرهنگی حرکت کند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، مرتضی سعیدی زاده، در سومین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در باغ زیبا گفت: در چهارماه گذشته با آغاز دوره جدید فعالیت بنیاد بین المللی امام رضا(ع) تلاش شد رویکرد تحولی در دستور کار قرار گیرد.
سعیدی زاده گفت: راهبری تبلیغی ترویجی در زیست بوم فرهنگی امام رضا(ع) رویکرد تازه بنیاد امام رضا(ع) است و در این مسیر راهبردهایی طراحی شده است.

وی ادامه داد: تقویت جایگاه حکمرانی بنیاد با هدف انسجام و فعال سازی زیست بوم فرهنگی با محوریت امام رضا(ع) مورد توجه است و در این مسیر از ظرفیت های استانی بهره می بریم.
مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) با تاکید بر لزوم رشد و گسترش تولیدات فرهنگی، گفت: بنیاد باید علاوه بر کنشگری در میدان، به سوی تولیدات فاخر فرهنگی حرکت کند.
سعیدی زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امسال فرآیند بیستمین دوره جشنواره امام رضا(ع) آغاز می شود.  جشنواره در نوزده دوره گذشته فراز و فرودهایی داشته اما در دوره جدید قرار است سیاستگذاری بیستمین دوره در بنیاد متمرکز شود و استان ها در اجرای سیاست ها به میدان بیایند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت شورای سیاستگذاری جشنواره از مهرماه با حضور تعدادی از مدیران کل فرهنگ و ارشاد استان ها، معاونت های وزارت فرهنگ و فعالان فرهنگ و هنر گفت: دبیران تخصصی محورهای مختلف جشنواره امام رضا(ع) انتخاب شده اند و قرار است امسال بخش های غیرمرتبط با قواره یک جشنواره ملی و بین المللی حذف شوند.

مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) حوزه شعر، داستان، تئاتر، آواها و نواها و سرود، خوشنویسی، گرافیک، عکس، فیلم و رسانه را به عنوان محورهای بیستمین دوره جشنواره معرفی کرد و گفت: فعالیت های مرتبط با هر محور جشنواره بر اساس سوابق سال های گذشته، به استان ها سپرده می شود.


سعیدی زاده با اشاره به اعلام فراخوان جشنواره امام رضا(ع) در آینده نزدیک گفت: رویدادهای فرهنگی تبلیغی و همایش ها از دیگر برنامه های طراحی شده در جشنواره پیش روست.
۳ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.