English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ایجاد بخش تخصصی امام رضا(ع) در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

ایجاد بخش تخصصی امام رضا(ع) در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی
در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام بر ایجاد بخش تخصصی امام رضا(ع) در کتابخانه های این استان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، حجت السلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با حضور در بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام با مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل بنیاد در این دیدار با اشاره به تالیفات متعدد در حوزه امام رضا (ع) تاکید کرد: ایجاد بخش تخصصی کتاب های رضوی در کتابخانه ها می تواند در ترویج سیره و سبک زندگی رضوی موثر یاشد.

سعیدی زاده افزود: در این راستا بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام بیش از 2500 جلد از کتاب های مرتبط با امام هشتم علیه السلام را جمع آوری کرده که 800 جلد از آنها برای ایجاد کتابخانه های تخصصی رضوی آماده شده است.

وی افزود: بنیاد این آمادگی را دارد تا با همکاری نهادکتابخانه های عمومی کشور بخش های تخصصی کتب امام رضایی را در کتابخانه های عمومی کشور ایجاد کند.

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام همچنین از آمادگی این بنیاد برای ایجاد پویش کتابخوانی رضوی خبر داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این دیدار امادگی این اداره کل را برای ایجاد بخش تخصصی کتاب های امام رضایی در کتابخانه مرکزی مشهد اعلام کرد.

حجت السلام سبزیان افزود: علاوه بر کتابخانه مرکزی مشهد در 200کتابخانه های عمومی خراسان رضوی که در شهرهای مختلف این استان واقع شده است آمادگی توزیع و جانمایی کتاب های رضوی وجود دارد.

 

۳۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۰:۲۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.