English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

باید نگاه تربیتی و پرورشی به نخبگان فرهنگی و هنری داشته باشیم

باید نگاه تربیتی و پرورشی به نخبگان فرهنگی و هنری داشته باشیم
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به داشتن نگاه تربیتی و پرورشی به نخبگان در عرصه فرهنگ و هنر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه اسلام، مهدی رمضانی در نشست شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) که با حضور مدیران و معاونان ادرات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به مدت 2 روز در مشهد در حال برگزاری است، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد، بحث پرورش هنرمندان است.

وی افزود: متاسفانه در چند سال گذشته اگر نگاه پرورشی و تربیتی به هنرمندان فرهنگی و هنری می داشتیم، وضعیت امروز بسیار بهتر بود و باید از ظرفیت جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) می توان برای تحقق این مهم بهره برد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: در گذشته بین نهادهای فرهنگی همسویی مناسبی وجود نداشت اما امسال به منظور بازدهی در اقدامات فرهنگی، این همگرایی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه یکی از شاخص های ارزیابی استان ها مطلوب برگزار شدن جشنواره امام رضا(ع) و داشتن خروجی موثر است، گفت: بازنشر آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای هنرمندان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

۱۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.